Jump to content

[Light Novel] Utsuro No Hako To Zero No Maria 1-4 MangaTR'de!

Kaxell

Önerilen İletiler

Sürpriz yapıp 2. çeviriyi 20 gün erken ekledim :D  (Daha doğrusu boş vaktim vardı. Şimdi finaller başlıyor falan filan kim bilir ne zaman bitiririm 3. kısmı) 

Keyifli okumalar! 

Edit: Bu arada blog sitesi açabilirim. Konuyu düzenlemek gitgide sıkıntılı olmaya başladı.  

Aç tabiki.İstersen 6 aymı ne açık olan bi blogum var.İsmini deiştiririm sana veririm google ads ile hemde biraz bağış toplarsın.Hem sevdiğin işi yapmış olur hemde en azından .com'lu bir site açarsın.www.kaxell.com  :admire-onion-head-emoticon:  :good-job-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 71
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ön ve Son Söz -Normalde uzun uzun tanıtımını yapardım ama bu seri için gerek bile yok. Çevrilmeye değer olduğunu My Anime List Sıralamasında BİRİNCİ (9.15) sırada olarak kanıtlıyor.  Bütün işaret

Yeni güncelleme verilmiştir.    Bu hafta içinde bir kısmı daha çevirip koyacağım. Olaylar daha yeni başlıyor ve herkesin kafası yavaş yavaş karışacaktır. ^^    Yorumlarınızı buraya yazabilirsiniz. ^_^

Milyonlarca yeni bölüm gelmiştir. Loyalblue çevirmen arkadaşımız tabiri caizse "yardırmış" ve projenin %80 i şu an itibariyle tamamlanmiştir. 1-2 hafta içinde tamamlanma olasılığı çok yüksektir. Öpt

Bu konu şeytani planlarım sonunda sonuçlarını gösteriyor anlamına geliyor. Muhahaha

Kendimi aynen böyle hissettiğim için "Neden Türkanime?" ye bu video ile katılsam mı diye düşünüyorum :D (çalıntı yapmayın)

İlk sınavıma iki ay kaldı. Eğer iyi geçerse kutlama için belki bir şeyler çeviririm?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Ellerine sağlık. İlk 2 bölümüyle değerlendirecek olursam güzeldi. Devamı da en az bu bölümler kadar güzeldir inşallah. Hızlı olmasa da devamını getirebilmen dileğiyle, kolay gelsin...

asıl bomba olan kısım 4. bölümden sonra yaşanacaklar ^^ ama fazla üşengeç ve unutkan olduğumdan bu konuyu açtığımı bile hatırlamıyorum. :P

Artık ayda bir düzenli olarak paylaşırım. Blog açmaya çalışıyordum ama onu bile tam beceremeyeceğime karar verdim.  Belki direkt baka-tsukiyle anlaşır oraya koyarım, bakalım bi. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Myanimelist top manga listesine baktımda bu LN ilk 10’nda, dedim ne ayak :P google'da gezerken kendimi burada buldum. Dedim bitirmişler mi yoksa ama yeni başlanmış :) neyse, kolay gelsin bakalım. İlerlerse başlarım...

Top manga ilk 10’nda "Watashitachi no Shiawase na Jikan" kısa mangasınıda görüp indirdim. Kısa olduğu içün manga'yı Türkçe'ye çevirmişler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Myanimelist top manga listesine baktımda bu LN ilk 10’nda, dedim ne ayak :P google'da gezerken kendimi burada buldum. Dedim bitirmişler mi yoksa ama yeni başlanmış :) neyse, kolay gelsin bakalım. İlerlerse başlarım...

Top manga ilk 10’nda "Watashitachi no Shiawase na Jikan" kısa mangasınıda görüp indirdim. Kısa olduğu içün manga'yı Türkçe'ye çevirmişler.

Bu seriyi yabancılar çok seviyor. Hatta çoğu konuda neden hâla animesi yok tarzında muhabbetlerin döndüğü de bir gerçek. :) 

Birazcık (çok) yavaş çevirdiğim doğru :D. Kitabın pdfini her açtığımda kendimi google da yeni kitabın haberlerini ararken buluyorum. Şu sınavlar bitsin düzenli olarak her hafta güncelleme yayınlarım. Son zamanlarda serinin devamını soran çok oldu. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.