Jump to content

[Light Novel] Utsuro No Hako To Zero No Maria 1-4 MangaTR'de!

Kaxell

Önerilen İletiler

oZMybR.png

lyg4oB.png

Ön ve Son Söz

-Normalde uzun uzun tanıtımını yapardım ama bu seri için gerek bile yok. Çevrilmeye değer olduğunu My Anime List Sıralamasında BİRİNCİ (9.15) sırada olarak kanıtlıyor. 
Bütün işaretler, yazım stili ve sözcükler yazarın kullandığı gibi çevrilmiştir.
Okurken hikayeye alışması biraz zaman alıyor. O yüzden iki sayfa okuyup bırakmamanızı tavsiye ederim. 

*Değerli zamanını ayırıp çevirinin neredeyse hepsini üstlenen LoyalBlue rumuzlu arkadaşımıza bizzat teşekkür ederim. Projenin ilerlemesinde  6576537383 katlık hız sağlamasaydı şu an bu iki kitap sizlere ulaşamayacaktı. *

Son olarak:

Çeviride yardımcı olmak isteyen ya da Türkçesine güvenen ve hatalı cümlelerin yapısını düzeltebilecek biriyseniz sizi de aramızda görmek isteriz. Bunun için  BU adrese tıklayıp en alt kısımdaki "Tercüme" ya da "Editörlük" kısmından başvurabilirsiniz. Olmadı bana ya da LoyalBlue'ya bir özel mesaj atın konuşalım!

Okumak için :  HakoMari Oku

Açılış Şarkısı

https://youtu.be/xLOIyQ6H7-8

Kapanış Şarkısı (Full versiyonu daha yayınlanmadı.)

https://soundcloud.com/replicaletter/sx1svhx1i20c

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 71
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ön ve Son Söz -Normalde uzun uzun tanıtımını yapardım ama bu seri için gerek bile yok. Çevrilmeye değer olduğunu My Anime List Sıralamasında BİRİNCİ (9.15) sırada olarak kanıtlıyor.  Bütün işaret

Yeni güncelleme verilmiştir.    Bu hafta içinde bir kısmı daha çevirip koyacağım. Olaylar daha yeni başlıyor ve herkesin kafası yavaş yavaş karışacaktır. ^^    Yorumlarınızı buraya yazabilirsiniz. ^_^

Milyonlarca yeni bölüm gelmiştir. Loyalblue çevirmen arkadaşımız tabiri caizse "yardırmış" ve projenin %80 i şu an itibariyle tamamlanmiştir. 1-2 hafta içinde tamamlanma olasılığı çok yüksektir. Öpt

Ya Kaxell sen ne mübarek adamsın ya :D Az önce Moonlight Sculptor'ın çevirisinin büyük oranda durdurulduğunu gördüm tam ulan bunu da durdurdular derken bunu çevirmeye başladığını okudum :D İlk bölüm güzeldi devamını bekliyorum ( Devam etcen dimi etcen dimi lütfen et : :D)

Gaza geldikçe çeviriyorum :D 

şu finaller (9 ocak son) bitsin. 2. partiyi çevirir atarım. (ilk çevirinin yaklaşık 6 katı. adam öyle yazmış ki ortasında kesemiyorum.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vay be günün en güzel süprizlerinden biri de bu oldu benim için (konuyu yeni fark ettim) bu muhteşem eseri dilimize kazandırdığın için teşekkürler Kaxell çalışmalarının devamını diliyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sürpriz yapıp 2. çeviriyi 20 gün erken ekledim :D  (Daha doğrusu boş vaktim vardı. Şimdi finaller başlıyor falan filan kim bilir ne zaman bitiririm 3. kısmı) 

Keyifli okumalar! 

Edit: Bu arada blog sitesi açabilirim. Konuyu düzenlemek gitgide sıkıntılı olmaya başladı.  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.