Jump to content

( 14 / 12+ ) Tokyo Ghoul √A

Sinsine

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 215
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Tokyo Ghoul √A Anime Türü : Aksiyon, Gizem, Dram, Korku, Doğaüstü Güçler, Psikolojik, Seinen Bölüm Sayısı : 14 / 12+ Yapım Yılı : 2015 Çevirmenler : jans09 Dü

yeni proje hayırlı olsun :D bide bilmeyen varsa diye yazayım daha tam kesin olarak açıklanmamış ama bu sezon 24 bölüm olacak gibi gözüküyor vede mangaka tarafından yazılan orjinal bi senaryosu olacakm

1. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...

Posted Images

• 1 ay sonra...

Çevirmen arkadaş o ara derslerden dolayı bırakmıştı. Sonradan başka bir çevirmenle (ben yani) tamamlandı :D Mesaj eski bir mesaj. Yeni sezon 2016 içinde resmi olarak açıklanacak.

Bu seriyi çevirmeyip bırakacaktnız aslında, ilk bölüm hariç hepsi filler :( Bunun yerine bir anime daha çevrilirmiş, çevrilmeyenlerden ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Çok orjinal bir konusu var.Türkiye'de oldukça tutulduğu gibi Japonya'dada oldukça popüler bir anime imiş. Ben sabaha kadar uyumayıp bitirdim suanda da 3.sezon için resmi açıklama yapılmasını bekliyorum. :) ELLERİNİZE SAĞLIK ...

ÖNERİM:

ÇEVİRMEN ARKADAŞLAR ÇEVİRİLERİN YAZI BOYUTU VE PUNTLARI BİRAZ SIKINTILI HIZLI SAHNELERDE OKUNMUYO BULANIKLASIYO BAŞKA ANİMELERDEDE VAR AYNI SIKINTI. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok orjinal bir konusu var.Türkiye'de oldukça tutulduğu gibi Japonya'dada oldukça popüler bir anime imiş. Ben sabaha kadar uyumayıp bitirdim suanda da 3.sezon için resmi açıklama yapılmasını bekliyorum. :) ELLERİNİZE SAĞLIK ...

ÖNERİM:

ÇEVİRMEN ARKADAŞLAR ÇEVİRİLERİN YAZI BOYUTU VE PUNTLARI BİRAZ SIKINTILI HIZLI SAHNELERDE OKUNMUYO BULANIKLASIYO BAŞKA ANİMELERDEDE VAR AYNI SIKINTI. 

Yazı boyutu zaten punto oluyor :) Puntoyla ilgili sıkıntı nedir? Bulanıklaşmayla ilgili olarak, tekrar kontrol ettim bende herhangi bir sıkıntı görünmüyor, internet hızınızla alakalı olabilir belki seriyi indirip izlemeyi deneyebilirsiniz, sorun hala devam ediyorsa TAÇE ÇEVİRİLERİ için benimle ya da konuda "Düzenleme" kısmında hangi arkadaşımızın adı geçiyorsa onunla iletişime geçebilirsiniz. İyi seyirler...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.