Jump to content

Koe no Katachi Anime Projesi Film Şeklinde Olacak

Evallark

Önerilen İletiler

Yoshitoki Ouima'nın Koe no Katachi adlı mangasının anime uyarlamasının film şeklinde olacağı duyuruldu. Daha fazla detay gelecek Kodansha Haftalık Shounen Dergi sayılarında belirginleşecek.

silevo.jpg

Hikaye tanıtımı:
Asla tanışmamış olmayı dilerdim. Bir kez daha karşılaşabilmeyi dilerdim. İşitebilen Shoya Ishida ve işitemeyen nakil öğrenci, Shoko Nishimiya. Bir kader günü, ikisi tanışır ve Shoya, Shoko'ya zorbalık yapmada sınıfa öncülük eder. Ama çok geçmeden sınıf hedefini Shoko'dan Shoya'ya çevirir. Yıllar sonra Shoya, Shoko'yu şiddetle tekrar görmesi gerektiğini hisseder.

Ouima mangaya 2011 yılında Kodansha'nın Bessatsu Shounen Dergisinde one-shot olarak başlamıştı ve daha sonra, geçtiğimiz Ağustos'da hikaye Shounen Dergisinde ana seriye dönüştürüldü. Kodansha 4 cildi çıkartı ve Kodansha USA Temmuz ayında Kuzey Amerika'da izin aldığını duyurdu. Crunchyroll mangayı Japonya'da Kodansha'nın yayınlaması için yayın izni çıkartmıştı.  

Kaynak: Animenewsnetwork

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yoshitoki Ouima'nın Koe no Katachi adlı mangasının anime uyarlamasının film şeklinde olacağı duyuruldu. Daha fazla detay gelecek Kodansha Haftalık Shounen Dergi sayılarında belirginleşecek.

silevo.jpg

Hikaye tanıtımı:
Asla tanışmamış olmayı dilerdim. Bir kez daha karşılaşabilmeyi dilerdim. İşitebilen Shoya Ishida ve işitemeyen nakil öğrenci, Shoko Nishimiya. Bir kader günü, ikisi tanışır ve Shoya, Shoko'ya zorbalık yapmada sınıfa öncülük eder. Ama çok geçmeden sınıf hedefini Shoko'dan Shoya'ya çevirir. Yıllar sonra Shoya, Shoko'yu şiddetle tekrar görmesi gerektiğini hisseder.

Ouima mangaya 2011 yılında Kodansha'nın Bessatsu Shounen Dergisinde one-shot olarak başlamıştı ve daha sonra, geçtiğimiz Ağustos'da hikaye Shounen Dergisinde ana seriye dönüştürüldü. Kodansha 4 cildi çıkartı ve Kodansha USA Temmuz ayında Kuzey Amerika'da izin aldığını duyurdu. Crunchyroll mangayı Japonya'da Kodansha'nın yayınlaması için yayın izni çıkartmıştı.  

Şey Çok güzel olacağı belli inş çıktığı gibi çevirirsiniz 1.fotodakinin animesinin adı ne ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şey Çok güzel olacağı belli inş çıktığı gibi çevirirsiniz 1.fotodakinin animesinin adı ne ?

emin değilim de donten ni warau olabilir bence. o değilse ben de öğrenmek istiyorum :)

İmzamdan ve profilimdeki resimlerdenn bahsediyorsanız ikiside Donten ni Warau. Öneririm şiddetle.  ^_^ 

Film olmasını bekliyordum. Çünkü mangası ortalama 15 sayfalık 61 bölümden oluşuyor ve TV serisi olması pek uygun durmazdı sanırım. OVA veya fiilm en uygunu olacaktır ama şahsen üzüldüm çünkü filmin hazırlanması, çıkmasına ek birde ortalama 5 ay gibi bir süre internete düşmesini bekliyoruz.  :( 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

silevo.jpg

Hikaye tanıtımı:

Resmen bu haberi alınca çöktüm :( Böyle güzel bir animeyi film yapmaların bir şey demiyorum ama geç çıkacak olması beni bayağı üzdü. Mangayı okuyan biri olarak diyebilirim ki sevenler,ini bayağı bekletecek. Umarım mangada önemli kısımları kesmeden oluştururlar senaryoyu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok sevdiğim bir mangaydı konusu da gerçekten çok güzeldir.zaten manga olarak da diğer bir çok mangadan çok farklı olduğu için konusu itibariyle,daha olgun daha gerçekçi olması yönünden , bir film olarak çıkacak olması daha güzel olur bence de.Her ne olursa olsun beklemeye değer olacağını düşünüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.