Jump to content

En Karizmatik Sesler

AdminSlayer

Önerilen İletiler

Bilmiyorum siz dikkat ediyor musunuz ama ben seslere aşırı derecede dikkat ediyorum. Güzel bir ses duyduğum anda dikkat kesilirim. Sırf sesi güzel diye bir kıza aşık bile olabilirim :D

Gelelim konuya. Mutlaka hepinizin de bu konuda en az bir idolü vardır. Benim bu sapıklığım çocukken, beyblade izlerken Kai'nin sesiyle ortaya çıktı. O seslendirmen efsaneydi ya. Sonra bize zencileri sevdiren şu adam yok mu; "tanrı aşkına dostum lanet olsun, şu lanet kıçını kaldır da biraz hareket et" şeklinde fuck kelimesinden mucizeler yaratan adam :D Bu ikisi araştırıp da isimlerini bulamadıklarım. Mesela Jack Sparrow'un seslendirmenine de hastayım, Murat Şen'dir kendisi.

En efsanelerden, Sungun Babacan. Tanımamak elde değil :D

Bu adam benim gözümde zenci :D

Favorim Arda Aydın'dır. Andy Larkin seslendirmesiyle beni benden alıyor :D Yalnız düşününce Beyblade'deki Kai de buydu ya

http://www.youtube.com/watch?v=WD3J4u9_yx0

BONUS: Mammoth Tank, Unrivaled!  "Flednım?"

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bilmiyorum siz dikkat ediyor musunuz ama ben seslere aşırı derecede dikkat ediyorum. Güzel bir ses duyduğum anda dikkat kesilirim. Sırf sesi güzel diye bir kıza aşık bile olabilirim :D       Gelelim

Zencileri seslendiren Fatih Ozacun super harbi ya. (:  Corumlu Sakir`i seslendirdigi de soyleniyor. :D   Ben  kurtlar vadisi`ndeki Polat`i seslendiren kisinin sesini seviyorum. (:   Ve hala seslendirm

Ya bir de zenci dendiğinde hep Fatih Ozacun(yeni öğrendim) aklımıza geliyor veya tr dublajlı filmlerde hep aynı kişilerin sesini duyuyoruz, bu beni gıcık ediyor gerçekten. Hatta altyazılı izlemeyi ter

Zencileri seslendiren Fatih Ozacun super harbi ya. (:  Corumlu Sakir`i seslendirdigi de soyleniyor. :D

Ben  kurtlar vadisi`ndeki Polat`i seslendiren kisinin sesini seviyorum. (:

Ve hala seslendirme sanatcisi olma istegim devam ediyor, fakat ne yazik ki bu sektorde en basarili ulkelerden biri olmamiza ragmen hicbir ses sanatcisi hakettigi paralari alamiyor.Gizli kahraman onlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya bir de zenci dendiğinde hep Fatih Ozacun(yeni öğrendim) aklımıza geliyor veya tr dublajlı filmlerde hep aynı kişilerin sesini duyuyoruz, bu beni gıcık ediyor gerçekten. Hatta altyazılı izlemeyi tercih etmemin en büyük sebeplerinden biri de bu :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yüzüklerin Efendisi'nde Gandalf'ın seslendirmesi, Karayip Korsanları'ndan Jack Sparrow ve Transformers'tan Optimus Prime seslendirmenleri gerçekten efsane benim için öyleki orjinal sesleri bu kadar iyi ve canlı değil. Seslendirme konusunda çok iyi işler çıkıyor :good-job-onion-head-emoticon: filmlerin dışında animelere yapılan tüm dublajları beğeniyorum hepsi çok başarılı seslendirme konusunda Japonlardan aşağı kalır bir yanımız yok :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zencileri seslendiren Fatih Ozacun super harbi ya. (:  Corumlu Sakir`i seslendirdigi de soyleniyor. :D

Ben  kurtlar vadisi`ndeki Polat`i seslendiren kisinin sesini seviyorum. (:

Ve hala seslendirme sanatcisi olma istegim devam ediyor, fakat ne yazik ki bu sektorde en basarili ulkelerden biri olmamiza ragmen hicbir ses sanatcisi hakettigi paralari alamiyor.Gizli kahraman onlar.

Japonya'da da durum farklı değil. biçok seiyuu yeterli parayı kazanamadığı için ek işler yapıyormuş. iyi para kazanabilenler sadece en ünlü olanları, Kana Hanazawa gibi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben iki kişiyi tanırım babaların babaları Sungun Babacan (Neredeyse %90 Sungun abimiz dublajlar sesi çok farklıdır her artiste gider) ve Müşfik Kenter (Orhan Veli seslendirmelerine hastasıyım) bu iki babaların babası çok iyi dublaj sanatçısıdır.Birde yanlış biliyorsam affola Fatih Özacun vardı sanırsam soyadını tam hatırlamıyorum yanlış olabilir oda dublaj yapıyordu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.