Jump to content

Angel Beats! 8 Ocak'ta tekrar başlayacak

kawaii kereste

Önerilen İletiler

kısa bir süre önce Angel Beats! anasayfasında bir duyuru yapılacağı falan söylenmişti. bazıları 2. sezon demişti ama animenin nasıl bittiğine bakılırsa 2. sezon ihtimali çok zor.

http://www.otakutale.com/2014/angel-beats-anime-to-be-rebroadcasted-on-january-8th/

meğer durum tekrar yayın yani yeniden yapımmış. Çarşamba günleri Tokyo TV'de yayınlanacakmış.

kaç bölüm olacağı hakkında bir bilgi yok ne yazık ki, 24 bölüm yapsalar da başka karakterlere de ağırlık verseler tadından yenmez aslında.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yanlış hatırlamıyorsam novel uyarlamasıydı Angel Beats!. E şimdi yeniden yapacaklarına göre bu ilk yapımın novele bağlı kalmadığı anlamına mı geliyor? Yoksa bu yeni yapılan mı novelden ayrı gidicek? Eğer ikisi de novele bağlı kalıyorsa aynı şeyi tekrardan izlemenin ne anlamı var? Kafamda deli sorular...  :confused-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yanlış hatırlamıyorsam novel uyarlamasıydı Angel Beats!. E şimdi yeniden yapacaklarına göre bu ilk yapımın novele bağlı kalmadığı anlamına mı geliyor? Yoksa bu yeni yapılan mı novelden ayrı gidicek? Eğer ikisi de novele bağlı kalıyorsa aynı şeyi tekrardan izlemenin ne anlamı var? Kafamda deli sorular...  :confused-onion-head-emoticon:

novelda farklı senaryolar var. ilk Angel Beats! Kanade route uyarlamasıydı. farklı bir routeda Kanade yan karakter olarak kalırken Yuri'ye yazabiliyor yani ana karakter. bu yüzden visual novelı ingilizce çıkcağını açıkladıklarında heycan yapmıştım. güzel ve duygusal ingilizce VN istersen Katawa Shoujo var, iyidir.

edit: mesela Fate/Stay Night'ın ilk anime uyarlaması ve Unlimited Blade Works'ün senaryolarının farklı olmasının sebebi bu. Fate serisi de VN'den uyarlama.

demek ki yeni karakterler olucak . ben bu haberi bundan (geçen açılan konudan bahsetmiyorum) 6 ay önce bir yerde okumuştum. doğruymuş ha?   

22 Aralık'ta daha fazla bilgi verilcekmiş. şimdilik içeriği ve bölüm sayısı hakkında bilgi yok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

novelda farklı senaryolar var. ilk Angel Beats! Kanade route uyarlamasıydı. farklı bir routeda Kanade yan karakter olarak kalırken Yuri'ye yazabiliyor yani ana karakter. bu yüzden visual novelı ingilizce çıkcağını açıkladıklarında heycan yapmıştım. güzel ve duygusal ingilizce VN istersen Katawa Shoujo var, iyidir.

edit: mesela Fate/Stay Night'ın ilk anime uyarlaması ve Unlimited Blade Works'ün senaryolarının farklı olmasının sebebi bu. Fate serisi de VN'den uyarlama.

22 Aralık'ta daha fazla bilgi verilcekmiş. şimdilik içeriği ve bölüm sayısı hakkında bilgi yok.

VN olduğunu bilmiyordum Light Novel sanıyordum ben sağol.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.