Jump to content

Angel Beats! 8 Ocak'ta tekrar başlayacak

kawaii kereste

Önerilen İletiler

Belki finali mutlu son olur

Angel Beats! kurgusundan çıkabilecek en mutlu sonu yaptı adamlar 1. seride. yani 2si de bir şekilde huzuru buldu ve Dünya'da tekrar kavuştular gibi, en sondaki sahne yarım kesilmiş ama verilmek istenen mesaj belli. cennette evlenmelerini falan beklemiyodun heralde :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir sürü karakterin hikayesini öğrenemedik.Böyle güzel bir seriyi sebebsiz yere hızlandırarak 12. bölüme sığdırmaya çalışmışlardı.Diğerinide çok sevdim ama bundan çok umutluyum hayal kırıklığı yaşamam umarım :D

Bende diğerlerinin hikayesini merak ediyordum.Ama sonunda bizi gine depresyona sokmayın lütfen.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim bu konu hakkındaki şahsi görüşüm, resmin ve haberin asılsız olduğudur fakat bu kesin değildir ama açıklamak için resimle destekleyeceğim bu görüşü;

PYB0k6.jpg

İkinci resim;

99EQGr.jpg

Üçüncü resim;

jvj8Xj.jpg

Dördüncü resim;

J76aaE.jpg

Beşinci ve son resim;

bgYrrn.jpg

Daha fazla uğraşmak isterdim fakat birkaç küçük işim olduğundan 5 dakika da bunları yaptım. Resimden de anlaşılacağı üzerine asıl toplantı yarındır, ve bundan önce hiçbir resim veya habere inanmayınız fakat bu doğru da olabilir o kadarını bilemiyorum artık. LYEyOJ.gif

Düzenlenme: Papillon tarafından
Resimler spoiler içine, yazılar en fazla 14 punto.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim bu konu hakkındaki şahsi görüşüm, resmin ve haberin asılsız olduğudur fakat bu kesin değildir ama açıklamak için resimle destekleyeceğim bu görüşü;

aslında durum şu şekilde, kronolojik olarak:

• Angel Beats! sitesinde bir geri sayım başladı
  • geri sayım bittiğinde 22 Aralık'ta bir anons yapılacağının anonsu yapıldı, resmen anonsun anonsu için geri sayım yaptılar.
  • 19 Aralık'ta Tokyo TV programına Angel Beats!'i de aldı, 8 Ocak'ta başlayacak ve her çarşamba günü yayınlanacak şekilde.

bu durumda Angel Beats!in hikayesini devam ettirecek yeni bir sezon yapılmayacağını da göz önüne alırsak ortaya tek bir ihtimal çıkıyor, o da tekrar gösterim. bilgi eksikliğinin farkındayım, onun da sebebi yine belirttiğim gibi haberin sızdırmadan ibaret olması. Tokyo Ghoul da henüz 2. sezon duyurusu yapılmadan aylar önce Çinli bir TV kanalının programında yer almıştı, hemen arkasından mangaka ve animeyi hazırlayan şirketin isteiği üzerine kaldırılmıştı programdan.

yine Tokyo TV programına göre Sakura Trick de tekrar gösterilecek. fakat bu konu Angel Beats! ile ilgili olduğu için buraya yazmadım.

Japonca okuyabilsem daha fazla araştırabilirdim, ama elimden gelmiyor ne yazık ki.

edit: şunu da belirteyim, haber sızdırmadan ibaret olduğu için %100 güvenilir demek değil. ama elimizde Tokyo Ghoul örneği de olduğu için ben güveniyorum bu habere.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aslında durum şu şekilde, kronolojik olarak:

• Angel Beats! sitesinde bir geri sayım başladı
  • geri sayım bittiğinde 22 Aralık'ta bir anons yapılacağının anonsu yapıldı, resmen anonsun anonsu için geri sayım yaptılar.
  • 19 Aralık'ta Tokyo TV programına Angel Beats!'i de aldı, 8 Ocak'ta başlayacak ve her çarşamba günü yayınlanacak şekilde.

bu durumda Angel Beats!in hikayesini devam ettirecek yeni bir sezon yapılmayacağını da göz önüne alırsak ortaya tek bir ihtimal çıkıyor. bilgi eksikliğinin farkındayım, onun da sebebi yine belirttiğim gibi haberin sızdırmadan ibaret olması. Tokyo Ghoul da henüz 2. sezon duyurusu yapılmadan aylar önce Çinli bir TV kanalının programında yer almıştı, hemen arkasından mangaka ve animeyi hazırlayan şirketin isteiği üzerine kaldırılmıştı programdan.

yine Tokyo TV programına göre Sakura Trick de tekrar gösterilecek. fakat bu konu Angel Beats! ile ilgili olduğu için buraya yazmadım.

Japonca okuyabilsem daha fazla araştırabilirdim, ama elimden gelmiyor ne yazık ki.

edit: şunu da belirteyim, haber sızdırmadan ibaret olduğu için %100 güvenilir demek değil. ama elimizde Tokyo Ghoul örneği de olduğu için benim güveniyorum bu habere.

Elbette bu kadar geniş kapsam çerçevesinde düşünecek zamanım yoktu, ayrıca uzman sizsiniz ben sadece ilk görüşte gördüğüm şeyi söyledim. Ki Key'in neredeyse tüm Visual Novel'lerini okuyup tüm animelerini birden fazla kere izleyen ben, bu haberin doğru olmasını isteyenlerin başında geliyor olabilirim. oY9k4b.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elbette bu kadar geniş kapsam çerçevesinde düşünecek zamanım yoktu, ayrıca uzman sizsiniz ben sadece ilk görüşte gördüğüm şeyi söyledim. Ki Key'in neredeyse tüm Visual Novel'lerini okuyup tüm animelerini birden fazla kere izleyen ben, bu haberin doğru olmasını isteyenlerin başında geliyor olabilirim. oY9k4b.gif

ben de gördüğüm bir haberi paylaştım, bu tür sızıntı haberler %100 güvenilir olmuyor ne yazık ki. belki animenewsnetwork'te yer almamasının sebebi budur.

yarın görecez neyin ne olduğunu. belki Haruhi Suzumiya no Yuuutsu gibi tekrar yayın yapıp üstüne 12 bölüm daha eklerler falan.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben de gördüğüm bir haberi paylaştım, bu tür sızıntı haberler %100 güvenilir olmuyor ne yazık ki. belki animenewsnetwork'te yer almamasının sebebi budur.

yarın görecez neyin ne olduğunu. belki Haruhi Suzumiya no Yuuutsu gibi tekrar yayın yapıp üstüne 12 bölüm daha eklerler falan.

Aynen, dediğiniz olabilir. Fakat The Melancholy of Haruhi Suzumiya serisi Kyoto Animation'un serisidir, Key'in bununla bir işi olacağını sanmıyorum, her ne kadar Clannad, Air ve Kanon serilerinde Kyoto Animation ile iş birliği içinde olsa da bu olmaz gibime geliyor. Ayrıca RE-MAKE yapıp tekrardan (uzaratak) bir sezon verirlerse tadından geçilmez. g4y9NO.gif

Tekrar dediğiniz gibi, bu işin aslı yarın ortaya çıkacak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.