Jump to content

JNST-Çizimlerim

jans09

Önerilen İletiler

• 2 ay sonra...
  • Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar yaklaşık bir haftadır anime karakter çizim yapıyorum bu yüzden insaflı olun emi :)   Çizimler renkli değil ama ilerde geliştirdikçe renklenebilir (Bu bir söz değildir :P )   20-12-2014

Skadiğğğ :D

1 hafta için mükemmel çalışmalar olmuş bence, yeteneklisin(Hiç anlamam bu konulardan) :D Biraz ilerletirsen süper olur bence, tabi vakit bulabilirsen(Lisede üni.yi kazanayım rahatım zannederken, üni.n

Janset abla çok sevimliler ya. :D  :4:  Bence de 1 hafta içindeki çizimlerin dahi olsa başarılılar, resimlere bakarken yüzümde hep bi gülümseme oldu *-* iyi anlamda tabi ki de. :dd Renji çizimin var mı diye merakla bekledim en son ki güncel resimde umduğumu buldum*-* :P :D Emeğine, eline sağlık ben çok beğendim cidden kusurları görmüyor, göremiyor bile gözüm. x.x Sen o kadar iyi birisi olunca her şeyin güzel her şey senin dokunuşunla çok güzel ağağağ içimdeki sevgi pıtırcığının kafasını azcık ezeyim yine gün yüzüne çıktı.  :ph34r: Devamını bekliyorum çizimlerinin.  :embarrassed4-onion-head-emotico

Edit: aaaağ cidden çok güzell görünüyorlar ya gözüme sen çizince başka oluyor :'D Hala tuhaf duygulardayım. Abartmıyorum. -,-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Janset abla çok sevimliler ya. :D  :4:  Bence de 1 hafta içindeki çizimlerin dahi olsa başarılılar, resimlere bakarken yüzümde hep bi gülümseme oldu *-* iyi anlamda tabi ki de. :dd Renji çizimin var mı diye merakla bekledim en son ki güncel resimde umduğumu buldum*-* :P :D Emeğine, eline sağlık ben çok beğendim cidden kusurları görmüyor, göremiyor bile gözüm. x.x Sen o kadar iyi birisi olunca her şeyin güzel her şey senin dokunuşunla çok güzel ağağağ içimdeki sevgi pıtırcığının kafasını azcık ezeyim yine gün yüzüne çıktı.  :ph34r: Devamını bekliyorum çizimlerinin.  :embarrassed4-onion-head-emotico

Edit: aaaağ cidden çok güzell görünüyorlar ya gözüme sen çizince başka oluyor :'D Hala tuhaf duygulardayım. Abartmıyorum. -,-

Canım benim sağol.. O senin güzel görüşün  :3:  Senin güzelliğin... Bu arada yeni profil foton on numara olmuş  :9:

Kusuruma da bakma bitanem yaaa... Bir kaç gündür yatak döşek vaziyetteydim yeni yeni açıyorum gözümü. Cevabım gecikti o yüzden.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Canım benim sağol.. O senin güzel görüşün :3: Senin güzelliğin... Bu arada yeni profil foton on numara olmuş :9:

Kusuruma da bakma bitanem yaaa... Bir kaç gündür yatak döşek vaziyetteydim yeni yeni açıyorum gözümü. Cevabım gecikti o yüzden.

Ne demek Janset abla sen iyi ol yeter ki önemli bile değil. :d Teşekkür ederim beğenmene çok sevindim. *-* :d

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Sadece sonuncuyu gördüm.  :(  O yüzden yorumumu sadece onun üzerinden yapıyorum şu an; bence çok güzel. :D

Diğerleri hiper amatör zati.. Çalışıyorum :)

çizimleri çok beğendim özellikle sonuncu :o

eline sağlık abla manga çiz vallahi :D

Bol bol alıştırma yapıp güzelleştirince iyice, hikayelerimden birine çizim yapmayı düşünüyorum... Ah Tanrım hayallerrrr hayallerrrr :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.