Jump to content

JNST-Çizimlerim

jans09

Önerilen İletiler

Arkadaşlar yaklaşık bir haftadır anime karakter çizim yapıyorum bu yüzden insaflı olun emi :)

Çizimler renkli değil ama ilerde geliştirdikçe renklenebilir (Bu bir söz değildir :P )

20-12-2014

tumblr_ngwh7gBaSK1ttvd0go4_1280.jpg

tumblr_ngwh7gBaSK1ttvd0go2_400.jpg

tumblr_ngwh7gBaSK1ttvd0go3_1280.jpg

Bunu böylece atacağım :D

tumblr_ngwcm0lcOd1ttvd0go1_1280.jpg

21-12-2014

tumblr_ngxnqj1YLB1ttvd0go1_1280.jpg

01/01/2015

tumblr_nhibb7jvqt1ttvd0go1_1280.jpg

26/02/2015

tumblr_nkcn8vsnGD1ttvd0go1_1280.jpg

09/05/2015

tumblr_no1ug3yw7K1ttvd0go1_540.jpg

11/05/2015

tumblr_no6jezHgRy1ttvd0go1_540.jpg

tumblr_no6jezHgRy1ttvd0go2_540.jpg

0

16/12/2015

9694847eb98d1cadeb4a7600b124fa5e.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar yaklaşık bir haftadır anime karakter çizim yapıyorum bu yüzden insaflı olun emi :)   Çizimler renkli değil ama ilerde geliştirdikçe renklenebilir (Bu bir söz değildir :P )   20-12-2014

Skadiğğğ :D

1 hafta için mükemmel çalışmalar olmuş bence, yeteneklisin(Hiç anlamam bu konulardan) :D Biraz ilerletirsen süper olur bence, tabi vakit bulabilirsen(Lisede üni.yi kazanayım rahatım zannederken, üni.n

1 hafta için mükemmel çalışmalar olmuş bence, yeteneklisin(Hiç anlamam bu konulardan) :D Biraz ilerletirsen süper olur bence, tabi vakit bulabilirsen(Lisede üni.yi kazanayım rahatım zannederken, üni.nin daha rahat oldğunu ama ders dışında bir şeyle derinlemesine uğraşacak zamanın yine bulunamadığını fark ettim :( )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Skadiğğğ :D

Kıskanma kıskanma sana da yaparım :P

1 hafta için mükemmel çalışmalar olmuş bence, yeteneklisin(Hiç anlamam bu konulardan) :D Biraz ilerletirsen süper olur bence, tabi vakit bulabilirsen(Lisede üni.yi kazanayım rahatım zannederken, üni.nin daha rahat oldğunu ama ders dışında bir şeyle derinlemesine uğraşacak zamanın yine bulunamadığını fark ettim :( )

Çok teşekkür ederim :) Umarım iyi yönde ilerler çizimler :) Okul yok ama iş ve çeviriler izin verdiği sürece çizmeye devam...  

İlk renji'yi koymuşsun, kendini belli etmişin yani. Çizimlerin "house of five leaves" serisinin çizimlerine benzemiş.

Renji olmazsa olmaz ama değil mi :D Kafadan yapınca pek içime sinmemişti ama dedim dursun ilerde karşılaştırma olur :P

Güzel Çizimler.

Çok teşekkürler :)

Vayy benim icin olan resim de var. :p

Hepsi cok guzeller, eline saglik. (:

Yazıya kıyamadım ya.. Yapıldığı amaçla dursun istedim.. Teşekkürler :) 

İkinciyi beğendim ellerine sağlık, böyle devam  :D

Teşekkürler.. Sanırım gölgelendirmeler olduğu için bu stil sana da daha cazip geldi :) Ben de karakalemi tercih ederim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.