Jump to content

JNST-Çizimlerim

jans09

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar yaklaşık bir haftadır anime karakter çizim yapıyorum bu yüzden insaflı olun emi :)   Çizimler renkli değil ama ilerde geliştirdikçe renklenebilir (Bu bir söz değildir :P )   20-12-2014

Skadiğğğ :D

1 hafta için mükemmel çalışmalar olmuş bence, yeteneklisin(Hiç anlamam bu konulardan) :D Biraz ilerletirsen süper olur bence, tabi vakit bulabilirsen(Lisede üni.yi kazanayım rahatım zannederken, üni.n

Diyorum hep on parmağından 20 marifet diye anlatamıyorum  :wub: Balım sen ne güzel şeysin öyle B) Çizimleri cin Ali 'den öteye geçemeyen insanların duygularını asla anlayamayacaksınız ona üzülüyorum  :D

Meleğim benim ya... Teşekkürler... Sana da bir sürprizim olacak :P Umarım beğenirsin :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çizimleriniz 1 haftadan beri çizen birine göre çok iyi  elinize sağlık ama eller ve ayaklar büyütüp bir de kolları kalınlaştırmalısınız

anatomi ve oran orantıya özen gösterin 

Öncelikle teşekkürler.. Ve evet onların ben de farkındayım ama umuyorum ki zamanla ilerleteceğim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.