Jump to content

Visual Art's Key'den yepyeni bir anime, Charlotte! (Yeni Bilgiler Eklendi!)

Nightwraith

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 53
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Visual Art's Key, duyuru konferansında 2015'de gösterime girmesi planlanan yepyeni bir anime olan Charlotte'yi duyurdu. Duyuru bir video yoluyla yapıldı:   http://youtu.be/haR7oErj7kg   METİN: Ve

Angel Beats! başlığını açtığım için bu başlığı da açıyım diyodum da inanılmaz üşeniyodum, ty.   Angel Beats! işi yalnızca tekrar yayınmış anlaşılan yeni bölüm falan yok. yeni gelcek visual novella ilg

Aynı şekilde, zaten işin içinde Key varsa kesinlikle o seri kalite'nin diğer hali gibi oluyor, aynı Fate serisinin yapımcısı Ufotable'ın olduğu gibi. Key haberi olmasaydı başlık açmak için uğraşmazdım

Çizimler yılına göre iyi oluyorlar, yani şimdi gidip 2005 TV serisi olan Air'i izleyip şirket hakkında kötü düşünmenizi istemem. LYEr9V.gif

Nightwraith haklı. Kanon'un 2002 ve 2006 yılındaki animesi bu yıl farkı konusunda çok açıklayıcı :D (Resimler yukarıdan aşağıya sırasıyla : Görsel romandan, Kanon 2002, Kanon Remake (2006))

GH0u0.jpg

Bir de Yui"chin" muhabbeti var :D

2277218-Yuuichi.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nightwraith haklı. Kanon'un 2002 ve 2006 yılındaki animesi bu yıl farkı konusunda çok açıklayıcı :D (Resimler yukarıdan aşağıya sırasıyla : Görsel romandan, Kanon 2002, Kanon Remake (2006))

GH0u0.jpg

2277218-Yuuichi.jpg

Cidden belli oluyormuş teşekkürler :D

-Beğeni kotam yine dolmuş :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GH0u0.jpg

2277218-Yuuichi.jpg

4Zqgn0.gif  2002 Kanon hakkında bazı kötü söylentiler de dolaşıyordu zaten etrafta, fakat bu resimlerin sahte olduğunu da anlayabiliyorum. Gerçi gerçeğinin de pek iyi olduğu söylenemez, sonuçta 2002'de ki çizimleri yapan Key değildi. Ama şu 'Yuu-chin' meselesini anlayabilmiş değilim. O39ZZ3.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4Zqgn0.gif  2002 Kanon hakkında bazı kötü söylentiler de dolaşıyordu zaten etrafta, fakat bu resimlerin sahte olduğunu da anlayabiliyorum. Gerçi gerçeğinin de pek iyi olduğu söylenemez, sonuçta 2002'de ki çizimleri yapan Key değildi. Ama şu 'Yuu-chin' meselesini anlayabilmiş değilim. O39ZZ3.gif

Yo, resimler tamamiyle hakiki 2002 yapımı Kanon'dan alınmış :D Kanıtı :

Aslında Kanon 2002 Kanon'un görsel roman çizimlerine daha yakın :)

Yui"chin" muhabbetine gelince, Yuiichi ile İngilizce'de çene anlamına gelen "chin" kelimesinin parodisi. Yuiichi'nin çenesinin daha da uzun olduğu fan yapımı bi resim diyebiliriz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yo, resimler tamamiyle hakiki 2002 yapımı Kanon'dan alınmış :D Kanıtı :

Aslında Kanon 2002 Kanon'un görsel roman çizimlerine daha yakın :)

Yui"chin" muhabbetine gelince, Yuiichi ile İngilizce'de çene anlamına gelen "chin" kelimesinin parodisi. Yuiichi'nin çenesinin daha da uzun olduğu fan yapımı bi resim diyebiliriz :)

Haha, bu animenin kurgusu çok iyiydi, en sevdiğim Key animelerinden birisidir, tabii 2006 versiyonu, yanlış anlamayın. LYg0Eo.gif  Ayrıca sahte derken 'chin' olayından bahsetmek istedim. LYg0Eo.gif 2002 Kanon'u izleyebilmek herkesin harcı olamaz maalesef, ben açıkçası izleyebileceğimi sanmıyorum, bir yerden sonra koparım animeden. 6lqGPl.gifKanon'un Visual Novel'inin çizimleri gerçekten de 2006 versiyonuna göre 2002 ile daha bağdaşıyor, fakat o yüz çizimleri görsel romanda mükemmel bir şekilde olsa da, animede hiç göze iyi görünmüyor, ki Key'in yaptığını sanmıyorum 2002 versiyonunu. Sanırım ilk anime projesi Air(2005)'ti. 

Edit: OST'larından bahsetmeye gerek yoktur bile heralde. YjWRDA.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GH0u0.jpg

2277218-Yuuichi.jpg

Aman tanrım dedim o nasıl çene!?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

animasyon stüdyosunu kastediyorsun, P.A. Works benim sevdiğim stüdyolardandır. Nagi no Asukara, Angel Beats!, Hanasaku Iroha, True Tears bu stüdyonun bilinen işleri. benim en hoşuma giden yanları canlı çizimleri ve göz çizimleri. bi de bazen über işler yapıyorlar, Angel Beats!te canlı performans sırasında gitar akorları ve bateriyi birebir yapmak gibi, Nagi no Asukara'daki su animasyonları gibi.

ama P.A. Works son yıllarda bütçe sıkıntısı yaşıyor, gerçi Charlotte'da bişey olmaz çünkü Aniplex ve Key var arkasında.

bunun harici Madhouse da baya iyi. Rainbow, No Game No Life, Hajime no Ippo, Hunter x Hunter, Death Note gibileri bunlardan. Sunrise, KyoAni gibi para sıçanları da var. bu 2sinin de işleri baya iyi oluyor ama P.A. Works gibi fukaralık içinde değil bunlar, para sıçarak yapıyolar. o yüzden P.A. Works ftw!

Inu x Boku SS'ninde çizimlerini onlar yaptılar,eğer animeyi biliyorsanız.Baya kaliteli çizimleri var açıkçası yani mesela Angel Beats!'ın çizimleri bu yıl çizilen çizimlerden daha hoş gözüküyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Inu x Boku SS'ninde çizimlerini onlar yaptılar,eğer animeyi biliyorsanız.Baya kaliteli çizimleri var açıkçası yani mesela Angel Beats!'ın çizimleri bu yıl çizilen çizimlerden daha hoş gözüküyor.

çok tavsiye aldım o seri hakkında ama hiç başlamadım şu ana kadar. belki ilerde denerim izlemeyi, tatilde falan.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.