Jump to content

Visual Art's Key'den yepyeni bir anime, Charlotte! (Yeni Bilgiler Eklendi!)

Nightwraith

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 53
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Visual Art's Key, duyuru konferansında 2015'de gösterime girmesi planlanan yepyeni bir anime olan Charlotte'yi duyurdu. Duyuru bir video yoluyla yapıldı:   http://youtu.be/haR7oErj7kg   METİN: Ve

Angel Beats! başlığını açtığım için bu başlığı da açıyım diyodum da inanılmaz üşeniyodum, ty.   Angel Beats! işi yalnızca tekrar yayınmış anlaşılan yeni bölüm falan yok. yeni gelcek visual novella ilg

Aynı şekilde, zaten işin içinde Key varsa kesinlikle o seri kalite'nin diğer hali gibi oluyor, aynı Fate serisinin yapımcısı Ufotable'ın olduğu gibi. Key haberi olmasaydı başlık açmak için uğraşmazdım

Nightwraith haklı. Kanon'un 2002 ve 2006 yılındaki animesi bu yıl farkı konusunda çok açıklayıcı :D (Resimler yukarıdan aşağıya sırasıyla : Görsel romandan, Kanon 2002, Kanon Remake (2006))

GH0u0.jpg

Bir de Yui"chin" muhabbeti var :D

2277218-Yuuichi.jpg

I m dead by    :help-onion-head-emoticon:   :dead-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nightwraith haklı. Kanon'un 2002 ve 2006 yılındaki animesi bu yıl farkı konusunda çok açıklayıcı :D (Resimler yukarıdan aşağıya sırasıyla : Görsel romandan, Kanon 2002, Kanon Remake (2006))

GH0u0.jpg

Bir de Yui"chin" muhabbeti var :D

2277218-Yuuichi.jpg

Ben bu arkadaşları down sendromlu olarak düşünmüştüm ama :D

Cidden normal karakterler mi bunlar?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

I m dead by    :help-onion-head-emoticon:   :dead-onion-head-emoticon:

ZA77Vo.gifZA77Vo.gif

Ben bu arkadaşları down sendromlu olarak düşünmüştüm ama :D

Cidden normal karakterler mi bunlar?

Yok hayır, onlar sahte resimlerdir altta da vereceğim örnekte gerçek çizimleri görebileceksiniz. g4ZZZb.gif

Bu resim RazoR isimli arkadaşımızın verdiği örnekteki 9. karedeki resme denk geliyor;

ai_a-f_kanon_-_01_f840a58b-avi_snapshot_

Bu resim de 5. kareye denk geliyor (Ortadaki olanına);

yuichiaizawak2.png

Ayrıca 2006 Kanon'dan da bir örnek atayım da gözünüz bir şirket değiştiğinde çizimlerin ne kadar değiştiğini fark etsin; VgvvER.gif (NOT: 2006 Kanon re-make'dir.)

BRDDrj.jpg

Gördüğünüz gibi hiçbir hastalık ya da down sendromu gibi bir şey yoktur, tamamen fan yapımı resimlerdir. LY11nJ.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ZA77Vo.gifZA77Vo.gif

Yok hayır, onlar sahte resimlerdir altta da vereceğim örnekte gerçek çizimleri görebileceksiniz. g4ZZZb.gif

Bu resim RazoR isimli arkadaşımızın verdiği örnekteki 9. karedeki resme denk geliyor;

ai_a-f_kanon_-_01_f840a58b-avi_snapshot_

Bu resim de 5. kareye denk geliyor (Ortadaki olanına);

yuichiaizawak2.png

Ayrıca 2006 Kanon'dan da bir örnek atayım da gözünüz bir şirket değiştiğinde çizimlerin ne kadar değiştiğini fark etsin; VgvvER.gif (NOT: 2006 Kanon re-make'dir.)

BRDDrj.jpg

Gördüğünüz gibi hiçbir hastalık ya da down sendromu gibi bir şey yoktur, tamamen fan yapımı resimlerdir. LY11nJ.gif

O çeneyi gördükten sonra bu da garip geliyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:D aynen ama anime demek sağlam olacak, bakalım artık bekliyoruz :)

O konu hakkında kesin bir şey söyleyemem ama ben P.A Works ya da Key'in yaptığı hiçbir şeyi kötü olarak görmedim ve zevkle izledim. Zevkler tartışılmaz, belki de siz sevmezsiniz yani olur böyle şeyler. jvVVGD.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Not:Şu yüz ifadelerine hasta oldum ya :D

Ben çok fazla anime seçen biri değilim. Biraz aksiyon falan varsa, çizimleri güzelse ki çizimler benim en önemi 2.kriterim(1.si: konusu çocukça olmamalı;Yok okul idol projesiymiş falan çizimlerine çok dikkat edemeden bıraktım :/ ) beğenirim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.