Jump to content
Türk Anime TV Forum

Önerilen İletiler

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Tanıtım Videosu

 

 

naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-4-

 

Kısa bir süre önce ortaya çıkan Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 oyununun 2015’te PS4, XBox One ve PC için geleceği duyurulmuştu. Storm serisinin son halkası olacak Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4’ün oynanabilir demosu Jump Festa 2015’teki yerini aldı ve oyunun tanıtım videosu yayımlandı.

Serinin yeni nesile geçmesiyle birlikte, özellikle ara sahnelerdeki görsellik farkı kendini belli ediyor. Tanıtım videosu da artık beklenildiği gibi manganın hikayesinin bu oyunla birlikte sona ereceğine işaret ediyor gibi.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 2015 yılında çıkacak. Net tarih ve içeriğindeki diğer detaylar için biraz daha beklememiz gerekiyor.

 

 

 

Alıntı : AnimeF.

 

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bende önceki oyunları var ps3 aldım sırf bu oyunlar için şimdi gördüm ps3'e çıkmıcakmış üzüldüm baya  :(  :angry:  <_<  :unsure:  :blink:

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3 ünü pc indirip oynamıştım nedense beni pek sarmamıştı sadece free battle bölümünde takılmıştım uzun bir süre yazın Ps4 alma gibi  hayallerim var spotçuda bulursam almayı düşünürüm :)

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar oyunu çıkardı da 3.oyunuyla bu oyunun anime bölümü arasında fazla bir şey yok oyunun konusunu filler bölümlerden mi yapacaklar?   :D

Hayır manganın tamamını kapsıyacakmış bu son oyun

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

  • Bu sayfadaki üyeler   0 üye

    Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok

×
×
  • Yeni Oluştur...