Jump to content

Anime Karakteri Olsaydık ve Okulunuzda Zombi İstilası Olsa Kullanacağınız 3 Eşya?

kata silvia

Önerilen İletiler

tabi yanımda başkaları olsa yalnız olsam markete falan kapatmam hiç kendimi

olur canım tank kullanmayı bilen varsa forumda hepimizi toplar katliam yaparız Alice-chan, on 07 Jan 2015 - 10:54 

Helal be.  :D 

teşekkürler ne demek cephane ve silah yardımı yaparım  :D

Şarjör yanında olur diye düşünmüştüm  :D

bir kutu şarjör ancak işini görür 

Fairy Tail'den Erza ve Diğer Kişiler(Natsu,Gray,Gildarts,Master,Elf Man,Cana,O iki adam,Lucy,Wendy,Carla ve Happy,Spoiler Olabilir Lisanna) (Tek diye kabul et)

High School of The Dead'daki o gözlüklü çocuğun kullandığı etiket tabancası(içine zımbayı koyduk mu bitmiştir)

Bir de ailem.Ailem olmadan yaşamanın anlamı yok.

bence de ailem olmazsa katliam yapasım gelmez :(  onun için onları uçakla nakledicem bir koruma alanına eğer böyle bir imkanım olmazsa da elimden geldiğince onları korurum :D

Dantenin tabancaları yeter.Sınırsız mermi  :D Bide dantenin double jump gibi bir şeyi...Ölümsüzüm  :D

dantenin o koca kılıcını da unutma dantenin silahlarının alınması şart

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Turkiyedeki zombiler nasıl olur acaba Sokağın ortasinda arsiz bela falan ıyg :p

2 Katana ve Siyah uzun bir pelerin    ahamda böyle; 

Vivident alırdım yanıma :P        Şaka bir yana zombi istilasına maruz kalsaydım yanıma üç eşya değil   Fairy Tailden Erza'yı Claymore'dan Teresa'yı  Jormungand dan Velmet i isterdim :D Bi

tek bir dilek yeter 1000000000 adet asker hihihihihihihi

ya 1000000001 zombi varsa :D eğer eşya olarak sayılırsa lelouch'un gözünü isterim (gerçi code geass'ı daha izlemedim ama sanırım kontrol yeteneği vardı), 2. olarak SAO'daki GM'nin (adını unuttum şimdi :D) kalkan ve kılıcını, 3.olarak da YAgami Light'in Death Note'sini isterdim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.