Jump to content

Anime Karakteri Olsaydık ve Okulunuzda Zombi İstilası Olsa Kullanacağınız 3 Eşya?

kata silvia

Önerilen İletiler

Okulda olacağımız için okulda bulabileceğimiz şeyler düşünüyorum. Yangın aletlerinin olduğu yerde uzun bir kazma var ağır demir ve tabii ki de sivri. 1.si o.

2.si tabii ki de çantam yolda bulduğum herşeyi elimde taşımayacağım herhalde. Ayrıca telefonum, kulaklığım ve çizim defterim içinde olduğu için onlara özel madde açmayacağım

3.sü Sanırsam montum ya da mevsime göre yağmurluğum çünkü hava soğuk olabilir.

Zaten zombiler gidene kadar kendimi kantine kilitleyeceğim için çok bir sorun olmaz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Turkiyedeki zombiler nasıl olur acaba Sokağın ortasinda arsiz bela falan ıyg :p

2 Katana ve Siyah uzun bir pelerin    ahamda böyle; 

Vivident alırdım yanıma :P        Şaka bir yana zombi istilasına maruz kalsaydım yanıma üç eşya değil   Fairy Tailden Erza'yı Claymore'dan Teresa'yı  Jormungand dan Velmet i isterdim :D Bi

okul__.jpg

Not: Üst tarafında ve sağında iki lise daha var. Çaprazda da sanırım ilk okul vardı. Solda biraz üstte de üniversite kampüsü var.

Bizim lise zombi istilasında çok iyi olur, bahçesinde beş çeşit erik saymayı başardık, yenidünya, portakal, mandalin, dut filan da var :D Birde büyük alışveriş merkezine yakın. Ama tek bir sorun var. Ben olsam alacaklarım:

Tadilattan kalan borulardan biri, ilk yardım çantası ve okul müdürü. Yeni binaları cam yapmanın pek de iyi bir fikir olmadığını fark ettiğinde yüzündeki ifadeyi görmek istiyorum :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eğer zombilerin görüş kabiliyeti varsa elfeneri kesinlikle şart çünkü zombiler görebiliyorsa en iyisi gece dolaşmak. karanlık bi sokakta 30 zombinin arasından sessizce geçebilirsin. ayrıca bi sırt çantası dolusu sesk çıkaran ıvır zıvır alırım yanıma dikkat dağıtmak için. zombiler zaten beyinsiz ses duydumu gidiyor o tarafa doğru. filmlerde neden stealth modda dolaşmazlar anlamam hep gündüz ışığın en bol olduğu anda geziyorlar. bulunduğunuz şehirden çıkmak için  araca inmeyi unutun istilanın ilk başında eğer deniz kenarında iseniz sahil kenarında bi sandal bulun kenardan kenardan gidin eğer ihtiyacınız olursa karaya çıkın. kafanızı kullanırsanız çok sıkıntı çekmezsiniz. iyi kötü biraz dağcılık eğitiminin çok faydası olacağını düşünüyorum. ve bi bisiklet bulsanız da çok iyi olur sessiz hızlı. zombileri öldürmeye hiç çalışmayın bi kere kendi sonunuz olur. beyzbol sopası mı pehh. hayatınızda kaç kez salladınız 10 tane zombiyi yıktınız diyelim sonra kolunuzda derman kalmayacak. yapacağnız tek şey sessiz olup KAÇMAK

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eğer zombilerin görüş kabiliyeti varsa elfeneri kesinlikle şart çünkü zombiler görebiliyorsa en iyisi gece dolaşmak. karanlık bi sokakta 30 zombinin arasından sessizce geçebilirsin. ayrıca bi sırt çantası dolusu sesk çıkaran ıvır zıvır alırım yanıma dikkat dağıtmak için. zombiler zaten beyinsiz ses duydumu gidiyor o tarafa doğru. filmlerde neden stealth modda dolaşmazlar anlamam hep gündüz ışığın en bol olduğu anda geziyorlar. bulunduğunuz şehirden çıkmak için  araca inmeyi unutun istilanın ilk başında eğer deniz kenarında iseniz sahil kenarında bi sandal bulun kenardan kenardan gidin eğer ihtiyacınız olursa karaya çıkın. kafanızı kullanırsanız çok sıkıntı çekmezsiniz. iyi kötü biraz dağcılık eğitiminin çok faydası olacağını düşünüyorum. ve bi bisiklet bulsanız da çok iyi olur sessiz hızlı. zombileri öldürmeye hiç çalışmayın bi kere kendi sonunuz olur. beyzbol sopası mı pehh. hayatınızda kaç kez salladınız 10 tane zombiyi yıktınız diyelim sonra kolunuzda derman kalmayacak. yapacağnız tek şey sessiz olup KAÇMAK

Katılıyorum.Zaten zombi istilası uzun sürmez.Aç kalacaklar,birbirlerini yiyecekler ve ölecekler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Katılıyorum.Zaten zombi istilası uzun sürmez.Aç kalacaklar,birbirlerini yiyecekler ve ölecekler.

2 sene sürdü diyelim hayatta kalabilecek misin 2 sene. şuan üretilen yiyeceklerin hepsinin raf ömrü bir yıl. ve bu yiyeceklerin çoğu yağmalanacak. 2 sene sonunda hukuksuz bi dünya kalacak. daha ilk bir aylık süre içerisinde dünya nüfusunun üçte ikisi ölürse şaşırma. o ölenleerin içindede bu yukarda şemsiyeyle maket bıçağıyla zombi öldürmeye çalışanlar olacak büyük ihtimalle :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.