Jump to content

Anime Karakteri Olsaydık ve Okulunuzda Zombi İstilası Olsa Kullanacağınız 3 Eşya?

kata silvia

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Turkiyedeki zombiler nasıl olur acaba Sokağın ortasinda arsiz bela falan ıyg :p

2 Katana ve Siyah uzun bir pelerin    ahamda böyle; 

Vivident alırdım yanıma :P        Şaka bir yana zombi istilasına maruz kalsaydım yanıma üç eşya değil   Fairy Tailden Erza'yı Claymore'dan Teresa'yı  Jormungand dan Velmet i isterdim :D Bi

Nişancılığı kötü biriyimdir. O yüzden normal hayatta

1- levye tabii ki. Levye önemli. Şahsen beyzbol sopasına tercih ederim. Daha hızlı ve daha etkilidir.

2- büyükçe bir tava bknz: kalkan

3- 3310 :D  

animede normal bir insandan daha güçlü daha hızlı daha dayanıklı...kısaca daha üstün olduğun için ikiye ayırmak durumundayım

Fantezi bir evrende zombi istilası aka özel güçler özel yetenekler özel silahlar 

1-portal silahı

2-Şöyle bacak kuvvetime gerek koşma gerek zıplama gerek yüksekten düştüğümde destek olacak herhangi bir ayakkabı/destekleyici-bu aslında o kadarda fantezi olmadı :D-

3-3310 :D  fantezi bir evrende ki abartı ile en güçlü kitle imha silahı olurdu zannımca

gerçeğe yakın bir evrende bknz buna dair tek izlediğim zombivari yapım high school of dead

1-Mızrak. Bisento daha doğrusu

2-Otomatik yay. nişancılık skillerim artacaktır eminim

3-Bisiklet. Artistik skillerimin fantezi evrendeki artışıyla hızlı küçük ve etkili olarak yola devam

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yeni bir el yapımı  üçleme buldum

dambıl+sopa(ne kadar ağırsa o kadar iyi kafayı ezer sopa sayesinde yakın temasa gerek yok)

ninjanın intikamında ki silah (bunu atlama ipi ve bir bıçakla yapabiliriz yakın temas ılmadan temiz bir şekilde kesebiliriz)

Ninjanin-Intikami-Bulusmasi.jpg

keskin ipler (bunlar nasıl keskinleştiriliyor bilemiyorum ama iyi tuzak olur temiz iş zekada olmadığından zombi kıyımı)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.