Jump to content

Anime Karakteri Olsaydık ve Okulunuzda Zombi İstilası Olsa Kullanacağınız 3 Eşya?

kata silvia

Önerilen İletiler

valla ben otururum bi köşeye ilk bi kargaşayı izler sonra yastık yorgan bide açılır yatak kaptığım gibi güvenli bi yerde yatar uyurum   :hehe-onion-head-emoticon:hee tabi okuldayız hee alırım sırayı :D bide ceketim yeter ya tam set giderim temizlik odasına kilitler yatarım yani  :ahaaah-onion-head-emoticon:

heyecana gerek yok önce ne olur ne olmaz diye bi beyzbol sopası alırlm sonra sınırsız interent paketli tabletim , kulaklığım bide kendimi bi mağazaya kitledimmi oldu işte

LYngl1.gif

ayGMlO.gif

XDXqb6.jpg

yapmayın böyle saklanılarak yaşanmaz savaşın mücadele edin 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Turkiyedeki zombiler nasıl olur acaba Sokağın ortasinda arsiz bela falan ıyg :p

2 Katana ve Siyah uzun bir pelerin    ahamda böyle; 

Vivident alırdım yanıma :P        Şaka bir yana zombi istilasına maruz kalsaydım yanıma üç eşya değil   Fairy Tailden Erza'yı Claymore'dan Teresa'yı  Jormungand dan Velmet i isterdim :D Bi

Ya aldkdkfk demeden söylemeden edemicem birisi Arabesk rapçi diğeri ise dünyanın en iyi rapçisi -_- hadi arsız bela dinlenmez anladık da Eminem işin içine girince rap dinlenmez gibi oluyor

( Heoo ben rap dinlenmez demedim dostum *-* - oyle hayat mı olur yaa - Ben o adamı sevmiyorum sadece . Yanlis anlaşılma olmasın ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

( Heoo ben rap dinlenmez demedim dostum *-* - oyle hayat mı olur yaa - Ben o adamı sevmiyorum sadece . Yanlis anlaşılma olmasın ;)

veeeeyeeyyeyeyeyeye taşlayın   taşlyın sevilmez mi o #_#  

Gençler burayı muhabbet mekanın  çevirmişsiniz  olmasz böle bunun için başka bir yer var oraya gidelim :P  sonra azar yersiniz(yeriz) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.