Jump to content

çok zor bir bilmece.

Barış

Önerilen İletiler

9 gagda okumuş ama okuduğunu iyi anlamamış :D doğru söyleyene sen diğer gardiyan olsan hayatta kalmak için hangi kapıyı seçerdin diye sorarsan yanlış olan kapıyı gösterecektir çünkü yalancıya doğrusu hangisi diye sorduğunda o yanlış olanı söyleyecektir. yalan söyleyene sen diğer gardiyan olsan hayatta kalmak için hangi kapıyı seçerdin diye sorsan doğru olanın söyleyeceği şeyi yani doğru kapıyı söylemeyip yanlış olan kapıyı gösterecektr. yani ikisininde bu soruya cevabı aynı olacaktır. ikisinden birine bu soruyu sor cevaba göre diğer kapıyı seç. cevap bu

Evet ben de bir gariplik sezmiştim neden doğrucu yakan söylüyor hani hep doğru söyleyecekti diye tam yazacaktım ki bunu gördüm... İyi oldu akşam akşam :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

odadan çıkmak için 1 soru hakkımız var bunun neresi doğru? cevab yanlış

9 gagda okumuş ama okuduğunu iyi anlamamış :D doğru söyleyene sen diğer gardiyan olsan hayatta kalmak için hangi kapıyı seçerdin diye sorarsan yanlış olan kapıyı gösterecektir çünkü yalancıya doğrusu hangisi diye sorduğunda o yanlış olanı söyleyecektir. yalan söyleyene sen diğer gardiyan olsan hayatta kalmak için hangi kapıyı seçerdin diye sorsan doğru olanın söyleyeceği şeyi yani doğru kapıyı söylemeyip yanlış olan kapıyı gösterecektr. yani ikisininde bu soruya cevabı aynı olacaktır. ikisinden birine bu soruyu sor cevaba göre diğer kapıyı seç. cevap bu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.