Jump to content

Anime nasıl ve hangi yollarla indirilir? (Resimli Anlatım)

Nightwraith

Önerilen İletiler

3. Yol

Eğer çeviren bir Fansub ise %90 ihtimalle sitelerinde bu animenin indirme linkini bulundururlar. TurkAnime'de eğer bir FanSub çevirdiyse altta büyük bir ihtimalle bulunur. Altta bulunmuyorsa animenin sayfasında bulunur. Orada da bulunmuyorsa " 'Anime Adı' Fansub Türkçe " veya benzeri bir şeyler yazarak fansub'ın sitesinde kendinizi bulabilirsiniz. Böylelikle çok rahat bir şekilde animenizi arşivlemeniz mümkün olur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Evet, arkadaşlar ben arşivci olmak istiyorum, online izlemeyi sevmiyorum ama nasıl indireceğimi bilmiyorum diyorsanız, doğru konudasınız. Biliyorsunuz ki  online izlenilen video'lardaki 720p seçeneği

Valla yazının başında torrent diyecektim onuda yazmışsın eline sağlık. Bide şu var son yıllarda çıkan animelerin 1080p sürümlerü mevcut akk'yı aşan arkadaşlar depolama yeri varsa bakabilirler :)

Ben de Torrent kullanıyorum ve öneriyorum şahsen. :) Diğer yöntemi bilmiyordum, onunla şarkılar indiririm artık. :P   Açıklayıcı ve kaliteli bir anlatım olmuş. Emeğine sağlık (:

Eğer arşiv yapmak isteyen olursa  benimle iletişime geçebilir.

Amv editörü olduğumdan arşivlerim hep alt yazısız 720 ve 1080p kalitesinde, ayrıca  tr alt yazı dosyaları ile birlikte.

İzlemek istediğimde otomatik alt yazı dosyasını algılamakta gomplayer.

Şunuda eklemek isterim, 

Siz anime ve alt yazı dosyasını birlikte açmakla uğraşmak istemiyorsanız bölüm  adları ile alt yazı dosyasının adı aynı olmalıdır.

Nanatsu No Taizai bölüm 1 1080p (Anime adı)
Nanatsu No Taziai bölüm 1 1080p.srt (Alt yazı dosyası adı)

SRT alt yazı dosyasının formatı olduğundan kendisi otomatik olarak adın sonunda oluyor sürekli, silmek gibi bir hata yapmayın formatı bozulur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.