Jump to content

Ulquiorra'nin geçmişi Türkçe Altyazı

I am Ulquiorra

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Altyazılar kısmına tıklamayı unutmayın, 720p izlemenizi tavsiye ederim.

Ulquiorra seven ve Bleach mangasını okumamış biri olarak, dokunaklı ve güzel bir video olmuş, paylaşım için teşekkürler :)

mangasini ben de pek okumadım ama Ulquiorra'nin geçmişi bilinsin istedim, Rica ederim.

Ulqui chan T-T

Bi FanGirl olarak üzüldüm T-T

o yelloz orihime yerine ben olcaktım .... burda ağladım  :depressed1-onion-head-emoticon:

İchigoo ichigooo diyen biri yerine seni cidden seven benim gibi birini bulsaydın o karanlık ışığın içinde ki parıltıyı görebilirdin . Olsun hayla sefyom .-.

Cidden ağladım . Arkadan bi de o şarkıyı koymuşsunuz ... Dayanamadım . Ah be Tite sensei ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra...

Ulqi'nin fazla emo ve cins olduğunu düşünenler var. Aslında en ilginç espadadır kendisi. 'Hiçlik'tir ve espadalar içinde duyguları sorgulayan, anlamlandırmaya çalışan ve yalnızlık duygusunu hissedebilen tek espadadır ki bu onu hüzün ve boşluk hissine iter. O sebeple hep ağlarmış gibi bakar. Eğer aniden hiçlikte doğsaydınız ve hissedebildiğiniz tek duygu yalnızlık olsaydı bu ne korkunç bir lanet olurdu.

Gerçekten de ulqi'nin çok iyi tasarlanmış derin bir karakter olduğunu düşünüyorum. Amacını aşan bir karakter, keşke onun üzerine bir yan hikaye çıksa T_T o son sahne beni çok etkileyenlerden biridir. Orihimeyi hiç sevmem ama ..bir anlam ifade etmişti onun için.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.