Jump to content

Ulquiorra'nin geçmişi Türkçe Altyazı

I am Ulquiorra

Önerilen İletiler

Hayır anime devam etmiyor ne kadar forum varsa baktım eğer başlasaydı çoktan başlamış olurdu bende bir anime izleyicisiydim sırf bleach için manga okuyucusu oldum eğer devam etmek isteyen olursa mangadan tek devam edebilir...

Şu ana kadar devam etmedi çünkü anime mangaya yetişmişti sanırım o zamanlar. Ama en kötü manga bittikten sonra devam edecektir bence. Etmeme ihtimali olduğunu sanmıyorum devam ederse o kadar fazla izleyicisi olur ki hem güncelken izleyenler hem de benim gibi sonradan bitirip hayran kalanlar...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Altyazılar kısmına tıklamayı unutmayın, 720p izlemenizi tavsiye ederim.

Ulquiorra seven ve Bleach mangasını okumamış biri olarak, dokunaklı ve güzel bir video olmuş, paylaşım için teşekkürler :)

mangasini ben de pek okumadım ama Ulquiorra'nin geçmişi bilinsin istedim, Rica ederim.

Şu ana kadar devam etmedi çünkü anime mangaya yetişmişti sanırım o zamanlar. Ama en kötü manga bittikten sonra devam edecektir bence. Etmeme ihtimali olduğunu sanmıyorum devam ederse o kadar fazla izleyicisi olur ki hem güncelken izleyenler hem de benim gibi sonradan bitirip hayran kalanlar...

ark devam etmez çünkü manga 640a dayandı ama animede tık bile yok hani arkaplanda çalışır manga bitince yayınlar dersen onada baktım cidden tık ayrıca 2-3 sayıda bir 5 hafta tatil yapıyorlar mangadakiler eğer animeyi beklersen "2023"ü görebilirsin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ama çok saçma bir ölüm olmamış mı yoksa ben mi anlamadım?

"Herkesten farklıydım, hissedebildiğim yapabildiģim hiçbir şey yoktu. Yürüdüm yürüdüm. Acayip birşey bulup içine girdim. Öldüm." Bu mudur? Olamaz ya... Ben gerçekten anlamadım. Biri bana açıklasın.

Animede Ulquiorra'nin geçmişi yer almadı, ölümü ile alakası yok videonun biraz yalnış anlaşmıssın, Ulquiorra'nin hayata bakış açısını ve geçmişini anlatan bir video zaten umarım yardımcı olmuşumdur.

Şu an bleach'i izliyorum ve Ulquiorra karakteri gördüğüm andan beri ilginç geliyor... İlginç bir karakter, bakışları hep soğuk hep hüzünlü... Video gerçekten dokunaklı olmuş, ellerinize sağlık..

teşekkürler..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Gözlerim yaşardı .Ulquiorra-sama'yı sevmemin sebebini bir kez daha hatırladım.

Neden öldün Ulquiorra-samaa .Toto Kubo yüzünden .Ulquiorra-sama geri gelcek diye mangada güncel olmuştum Grimmyjow geldi.Nası bir hayal kırıklığı yaşadım anlatamam.Watashi ga motete dousunda'daki Kae misaliyim şuan.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.