Jump to content

(2 yeni resim ile güncellendi) Boş zamanda yaptığım çizimlerim...

Nightwraith

Önerilen İletiler

Şimdi sizinle ilk çizdiğim resimden  son çizdiğim resme doğru sırasıyla paylaşacağım.  Vga2jZ.gif

Eleştiri dolu yorumlar bolca yapınız, hatalardan ders çıkarmak sevdiğim bir iştir. z25Qbj.gif

1. İlk Çizimim - Kendi kafamdan çizdiğim bu resim çizime başladığım zamandır. Evet berbat olduğunun farkındayım. O3AdJP.gif

PYkvmO.jpg

2. İlk çizimimi yaptıktan sonra bu işe oldukça ısındım ve Naruto&Sasuke'yi telefondan bakarak çizdim.  89ZEEk.gif

04nbdZ.jpg

3. Naruto&Sasuke'nin çizimine gelen eleştirileri görmezden geldim ve kendi kafamda tekrardan bir psikopat canlandırarak çizdim.jv3YYj.gif

pmzvro.jpg

4. Psikopatın çizimine aldığım kötü eleştiriler yeni bir çizim taktiği denememi sağladı, bu taktik çizimimi epey iyileştirdi, modern tarzda çizime ilk bu çizimle başladım sanırım. Zankyou no Terror - Nine. 12vnnG.gif

oY3nbX.jpg

5. Buna gelen iyi eleştirilerden sonra kendime güvendim ve hızına kapılamadığım The Breaker isimli manhwa'dan baş karakter Chun-woo(Goomoonryong)'u çizdim. 99oppr.gif

MPp9qM.jpg

6. Bu resimle birlikte artık çizimimin epey geliştiğini dile getirdiler, ben de Kimi no Iru Machi'nin mangasını okurken ısındığım bir karakterin resmini çizdim: Rin Eba. XDkYYj.gif

7Vg29l.jpg

7. Artık çizim yapmayı epey sever oldum, bu resme de epey ilgi gözüktü ve bir süreliğine çizim yapmayı bıraktım. Sonra Clannad'ı 1080p izlerken 2. sezonda etkisinden kurtulamamanın da  gerekçesini kattığımızı varsayarak Okazaki Tomoya'yı çizdim. 4ZrRRJ.gif

LYAo7a.jpg

8. Ertesi gün nereden estiyse kafama hadi Nagisa'yı da çizeyim dedim. GpR11V.gif

4ZrRmp.jpg

9. Fate serisinden bir karakter çizeceğim demiştim, oldu da buyrun: Rbk66a.gif

7V77AP.jpg

oY007R.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Şimdi sizinle ilk çizdiğim resimden  son çizdiğim resme doğru sırasıyla paylaşacağım.     Eleştiri dolu yorumlar bolca yapınız, hatalardan ders çıkarmak sevdiğim bir iştir.     1. İlk Çizimim - Kendi

Aynen aynen, sizin isteğinizi de bir ara müsait olursam çizmeyi deneyeceğim. Fakat genelde hayranı olmadığım şeyleri de çizemem. 

Dostums en harikasın ilk başta bi eleştiriler çok oluyor zaten sonra iyi çizince görmezden geliyolar :D benim en son lolden katarinayı çizmiştim biraz zamanımı aldı ama bildiğin benzemişti gölgelendir

Gerçektende iyi bir gelişme göstermişsin ilk resimlerine bakarsak  :lol: Ama gördüğüm kadarıyla resimlerde kalemi bastırmassan olmuyo gibi birşey var sende,

tabi buda ilerde düzelir aslında çize çize herşey ya diyecek başka birşeyim  :D Rin eba 'yı özellikle beğendim ellerine sağlık  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dürüst olmak gerekirse ilk bakarken beklentiyi yüksek tuttum ve ilk çizimde biraz hayal kırıklığına uğradım. Ama sonra beklentimin bile üstüne çıkmış olduğunu gördüm. Mükemmel olmuş, eleştiri yapacak nokta bulamıyorum :D

-Edit:Eğer istekte bulunmak gibi bir hakkımız olsaydı Akame Ga Kill'den Kurome'yi görmeyi çok isterdim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.