Jump to content

(2 yeni resim ile güncellendi) Boş zamanda yaptığım çizimlerim...

Nightwraith

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Şimdi sizinle ilk çizdiğim resimden  son çizdiğim resme doğru sırasıyla paylaşacağım.     Eleştiri dolu yorumlar bolca yapınız, hatalardan ders çıkarmak sevdiğim bir iştir.     1. İlk Çizimim - Kendi

Aynen aynen, sizin isteğinizi de bir ara müsait olursam çizmeyi deneyeceğim. Fakat genelde hayranı olmadığım şeyleri de çizemem. 

Dostums en harikasın ilk başta bi eleştiriler çok oluyor zaten sonra iyi çizince görmezden geliyolar :D benim en son lolden katarinayı çizmiştim biraz zamanımı aldı ama bildiğin benzemişti gölgelendir

Dostums en harikasın ilk başta bi eleştiriler çok oluyor zaten sonra iyi çizince görmezden geliyolar :D benim en son lolden katarinayı çizmiştim biraz zamanımı aldı ama bildiğin benzemişti gölgelendirme yüzü falan kendime inanamamıştım d: ama şunu söyleyeyim renkli yapmaya başla bende hep siyah yapıyorum bırakamıyorum çabuk çabuk renkli d:D:d:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostums en harikasın ilk başta bi eleştiriler çok oluyor zaten sonra iyi çizince görmezden geliyolar :D benim en son lolden katarinayı çizmiştim biraz zamanımı aldı ama bildiğin benzemişti gölgelendirme yüzü falan kendime inanamamıştım d: ama şunu söyleyeyim renkli yapmaya başla bende hep siyah yapıyorum bırakamıyorum çabuk çabuk renkli d:D:d:

Renklendirmeyi neyle yapacağım onu da bir anlatsanız daha iyi olurdu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

1-3 Çıraklık

4-8 Kalfalık

9-10 Ustalık eseri gibi olmuş  :)

Benzetmeleriniz çok hoş. Rb8JQ1.gif

4 ile başlayıp yukarı doğru çıkmışsın ki daha çıkacakmışsın gibi duruyor her çizimde farklı bir şey katmışsın üstüne   :) ayrıca açıklamalarınla birlikte keyifli olmuş açtığın konu

Teşekkür ederim. Aynen öyle olacak gibi görünüyor. n59Arl.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.