Jump to content

Otaku Sekai, yeniden sizlerle!

yusufakyurt

Önerilen İletiler

uvb6b.png

Merhaba arkadaşlar, aranızdan sitemize üye olanlar varsa yayın hayatımıza kısa süreli bir ara vermiştik. Kullanıcıların yoğun isteği üzerine tekrar yayın hayatımıza devam etme kararı aldık. Öncelikle sitemiz ilk zamanki misyonundan 1 gram bile şaşmadı diyebilirim. Zaten kullanıcıların siteye bu kadar bağlı olmasının en büyük sebebide bu. Şimdi Otaku Sekai nedir ne değildir diye merak ediyorsunuzdur. Otaku Sekai anime ve manga üzerine kurulmuş bir sosyal paylaşım platformudur. Otaku Sekai üzerinden yer bildirimi yapabilirsiniz veya anime ve manga üzerine konuşabilir. Site içerisindeki takipçilerinizle anlık chat yapabilirsiniz. Yeni alt yapımızda siteye sayfa açma ve grup açma olayı eklendi. Ama bu sayfa ve grupları site içerisinde önüne gelen açamamakta. Sayfa ve Grupları yeterli kişilere ben vermekteyim. Çeşitli fansublara sayfa vermeyi planlıyoruz. Bu sayfalarda kendi sitelerindeki linkleri paylaşarak çevirilerini yayınlayabilirler. Sitenin özelliklerini biraz sıralıyım

- Site içerisinde anlık chat yapabilirsiniz

- Site içerisinde AMV, müzik vs. paylaşabilirsiniz

- Site içerisinde yer bildirimi yapabilirsiniz

- Site içersinde aktif iseniz sayfanız var ise bu sayfa üzerinden içerik paylaşabilirsiniz

- Site içerisinde anime önerisi yapabilir hemde animeler'in teorilerini, veya gelecek bölümleri tartışabilirsiniz

- Site içerisinde günde 5 ecchi,5 yaoi,5 yuri sınırı bulunmaktadır. Fazla paylaşım tespit edildiğinde ilk uyarı sonrada siteden uzaklaştırılma cezası alırsınız

- Site içerisinde hikayelerinizi, story olarak kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

- Site içerisinde genel chat özelliği bulunmaktadır. Bu genel chat üzerinden site içerisinde bulunan herkes ile sohbet edebilirsiniz.

- Güncellenmiş sitemizde artık kapak fotoğraflarını boyutlayabilir, kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

Unutmadan arkadaşlar, sen böyle bir site açtın ne kâr'ın olacak diye merak ediyorsanız. 1 yıl boyunca tek bir beklentim olmadan sitenin bütün giderlerini vs. karşıladım. Bizim amacımız düzgün bir ortamımız olması ve bu düzgün ortamda şuan gerçekden ortamımız çok iyi. Sadece site açıldıgında 24 saat içinde 100 kişi kaydoldu eminim daha sitenin açıldığını duymayan vardır. Teşekkürler TurkAnime ailesi..

http://www.otakusekai.org

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi ben olaya Fransızım, bunun türkanimeden ne farkı veya fazlası var, merakımdan soruyorum yanlış anlamayın da :D

-Edit:Ayrıca kayıt olamıyorum  <_<  Sürekli bütün alanlar doğru girilmelidir, hata devam ederse sayfayı yenileyin yazıyor. Yenileyip de denedim olmadı.

Ve nickim alınmış yok böyle bişey ya, eğer benden görüp nickimi aldıysanız (nickim:charmer) lütfen kaydınızı silin bişeyler yapın. Çevirmenliğimde vs. her yerde onu kullanıyorum  :blink:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SocailKit , Facebook Clone Script'inin Üzerine Yapılmış Güzel Bir Çalışma :) Tebrikler :)

Teşekkürler

Şimdi ben olaya Fransızım, bunun türkanimeden ne farkı veya fazlası var, merakımdan soruyorum yanlış anlamayın da :D

-Edit:Ayrıca kayıt olamıyorum  <_<  Sürekli bütün alanlar doğru girilmelidir, hata devam ederse sayfayı yenileyin yazıyor. Yenileyip de denedim olmadı.

Ve nickim alınmış yok böyle bişey ya, eğer benden görüp nickimi aldıysanız (nickim:charmer) lütfen kaydınızı silin bişeyler yapın. Çevirmenliğimde vs. her yerde onu kullanıyorum  :blink:

charmer adlı kullanıcı sistemde bulunmamakta

Eski üyelikler silindi mi acaba?

evet, yeni bir sayfa açtık hocam.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Site ilk açıldığından beri takip ediyorum ve artık benim bir parçam oldu, site animeciler için bir cennet gerçekten...Orada kendiniz gibi insanlar bulabiliyorsunuz, hatta ordan edindiğim arkadaşlar da var, gerçekten çok güzel bir ortam. Ayrıca sırf anime de konuşulmuyor, oyun, teknik, film vs gibi şeyler de paylaşılıyor ama genel olarak anime üzerine kurulu. Ancak bir-iki önerim olacak, siteye eskideki gibi "okuyorum" "yiyorum" "izliyorum(bu var ancak istediğimiz animenin ismi yazamıyoruz, bir arama şeyi çıkıyor ordan seçiyoruz, onu kaldırırsan daha hoş olacağını düşünüyorum)" gibi şeyler eklersen güzel olur. Ayrıca konu takip etmede de bir sorun var sanırım, bir konuyu takip etmişitim ama yorum yapılınca bana bildirim gelmedi. Ayrıca resimli yorum atma, gif ve spoiler paylaşma, ve bir de son olarak yorumumuza beğeni geldiğinde bildirim gelirse daha iyi olabilir. Tabii bunlar sadece ek öneri, site her haliyle güzel ancak bunları eklersen daha iyi olur.

Bu sitenin T.A.'dan ve T.A. Forum'dan farkları

-O sitede anime yayını yapılmıyor

-O site bir forumdan ziyade sosyal platform şeklinde işliyor. Bir bakıma facebook gibi, ama anime odaklı.

Herkesi bekleriz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler

charmer adlı kullanıcı sistemde bulunmamakta

evet, yeni bir sayfa açtık hocam.

Kusra bakmayın vaktinizi alıyorum ama, Valla girin kayıt olmayı deneyin, charmer yazıyorum kullanıcı adına kabul etmiyor, charm falan yazınca kabul ediyor, 2. olarak da ne kadar farklı nicklerle de denesem 'Bütün alanları doğru giriniz, sorunun devamı halinde sayfayı yenileyiniz' deniyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.