Jump to content

Tokyo Ghoul √A için İlk Fragman ve Yeni Karakterler

Hass_ibe Kopan

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

TOKYO GHOUL √A           Sui Ishida'nın aynı isimli mangasından uyarlanan serinin ikinci sezonu ile ilişkili yeni bilgiler Tokyo Ghoul'un resmi web sitesi aracılığıyla geçen cuma günü yayınlandı.

9 ocaktı sanırsam 1. bölüm çıkıcak güzel olucak.

mangaya sadık kalsa çok daha iyiydi orjinal senaryo ile seriyi bitirecekler heralde yani tokyo ghoul:re'yi anime olarak göremeyeceğiz :( bide ilk bölümün konusu mangaya göre gitmiş umarım şu kısmı da

Günleri sayıyoruz.  :D

Sevdiğim bir seri, geç izlemiş olsam da -Kasımda-.  :lol:

Merakla bekliyorum, mangayı okumadığım için o konuda yorum yapamayacağım.  :ph34r:

Kaç gündür düşündüğüm şey: Kaneki beyaz saçla nasıl normal hayatına devam edicek, edemeyecek de işte o zaman Hide'ye ne olacak.  :blink:  Bu çocuğa bir şey olmasın lütfen  :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangasının animenin kaldığı yerden türkçe okuyabileceğim bi site varmı?

MangaDenizi sitesinde bildiğim kadarıyla Türkçe çevirisiyle tüm sayıları veriyorlardı. Oradan bakabilirsin ^^

Günleri sayıyoruz.  :D

Sevdiğim bir seri, geç izlemiş olsam da -Kasımda-.  :lol:

Merakla bekliyorum, mangayı okumadığım için o konuda yorum yapamayacağım.  :ph34r:

Kaç gündür düşündüğüm şey: Kaneki beyaz saçla nasıl normal hayatına devam edicek, edemeyecek de işte o zaman Hide'ye ne olacak.  :blink:  Bu çocuğa bir şey olmasın lütfen  :(

İnşallah bir şey olmaz diyelim :D

4 ocakta ön gösterim gelecekti ama gelmedi galiba

Geldi geldi de kendilerine geldi maalesef :( Ben bulamadım bununla ilgili herhangi bir video. Eğer varsa lütfen paylaşmaktan çekinmeyin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.