Jump to content

Hangi Üniversite?

Recommended Posts

Bu konunun da amacı YGS ve LYS ye girecek olan arkadaşlarımız eğer buradaki üniversiteler hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sorularınızı bekleriz...

/Lütfen üniversite okuyanlar okullarını bana yazabilirseniz sevinirim./

Kaxell: Bilkent Üniversitesi Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi
Freedrone: Özyeğin Üniversitesi Mühendislik veBilgisayar Bilimleri Fakültesi

GDS-Kun: Bahçeşehir Üniversitesi Mühendislik veBilgisayar Bilimleri Fakültesi

KaramaUN: Gazi Üniversitesi Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi
BarbarosOruc: Sakarya Üniversitesi Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi
Uzmankaynak:
 İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi
Yabus: İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi
Eniyi arkadaşım Pelin abla: Azerbaycan Üniversitesi Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi

Charmer 56: İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

BluPingu: İzmir Ekonomi Üniversitesi  İletişim Fakültesi & Fen Edebiyat Fakültesi
affxtiontubi: Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi

sakuragi: Üniversite ve bölümler için danışmanlık yardımı.
^^Tolga^^: Sakarya Üniversitesi Uzaktan Eğitim Bilgisayar Programcılığı Anadolu Üniversitesti İşletme.
Sadece Okan: Kocaeli Üniversitesi Kimya Özel Fakülte :D

• Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Canını seven mühendislikten uzak dursun, şu an komadayım, benim yerime hemşire yazıyor.   Sakarya Üniversitesi'nde Bilgisayar mühendisliği 4. sınıfım. Size şu kadarını söyleyim. Bilgisayarla, yazılımla, oyunlarla, teknolojiyle ilgili hayalleriniz varsa, idealistseniz bu bölümden uzak durun. Hayır ben ot gibi sabah akşam ders çalışırım, dümdüz mezun olup kapı kapı iş ararım, bulunca da eşek gibi çalışırım diyorsanız o ayrı.    Hocalar sürekli yakınırlar, öğrenciler çok pasif, üretkenlik yok, giri

Katılıyorum işkençe çekip ot gibi yaşamak istemiyosanız  Bilgisayar bölümlerinden uzak durun :D Günlük olarak beyinin 404 alma ihtimali 80,   tavırlar şu şekilde olabiliyo :D        if ( $('#beyin404').val() != '' ) {     alert ("Bi Sigara Molası")}edit : Test edildi Onaylandı.  :)

Bu konunun da amacı YGS ve LYS ye girecek olan arkadaşlarımız eğer buradaki üniversiteler hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sorularınızı bekleriz... /Lütfen üniversite okuyanlar okullarını bana yazabilirseniz sevinirim./ Kaxell: Bilkent Üniversitesi Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi Freedrone: Özyeğin Üniversitesi Mühendislik veBilgisayar Bilimleri Fakültesi GDS-Kun: Bahçeşehir Üniversitesi Mühendislik veBilgisayar Bilimleri Fakültesi KaramaUN: Gazi Üniversitesi Mühendislik ve

Bence bunu fakültelere göre ayırmalısın.

Yine fakülteleri yazacağım ama  çok kısıtlamış oluruz zaten okula iyi adepte olmuş birinin tüm fakülteler için az buçuk görüşü vardır.

Her türlü üniversite, bölüm, meslek, iş, yüksek vb. türlerde sorulara elimden gelince yardımcı olabilirim. Şimdiden sınava girecek arkadaşlara başarılar. Bir süreliğine anime ve mangaya ara vermeleri önerimdir. Sadece bir süreliğinecik.

Desteğiniz için teşekkürler hocam...