Jump to content

Hangi Üniversite?

Pingu

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 108
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Canını seven mühendislikten uzak dursun, şu an komadayım, benim yerime hemşire yazıyor.   Sakarya Üniversitesi'nde Bilgisayar mühendisliği 4. sınıfım. Size şu kadarını söyleyim. Bilgisayarla, yazılıml

Katılıyorum işkençe çekip ot gibi yaşamak istemiyosanız  Bilgisayar bölümlerinden uzak durun :D Günlük olarak beyinin 404 alma ihtimali 80,   tavırlar şu şekilde olabiliyo :D        if ( $('#beyin404'

Bu konunun da amacı YGS ve LYS ye girecek olan arkadaşlarımız eğer buradaki üniversiteler hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sorularınızı bekleriz... /Lütfen üniversite okuyanlar okullarını bana

ya ilgim yok değil de  çevre zoru olunca iinadına gitmeyesim geliyo gibi:)

Bu arada Aşcı soyadın mı, öyleyse adın Anıl İsmet mi? Biliyorum çok saçma ama :D ilkokulda bir arkadaşım vardı, zekiydi, sen de tıp sorunca ve 96'lı olunca, nickin de asci olunca bu kadar denk gelebilir mi diye merak ettim açıkçası :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya bu kadar bilgisayarcı varmış. Bundan sonra programlama ödevlerimi size yaptıracağım inşallah. Hazır olun. :D

şuan bizim akrabalar gibi konuştun :D Tolgaaa sen bilgisayarcısın şu bilgisayar bozulmuş bi baksana yada format atsana diyolar :D ama biz bilgisayarcı değiliz :D

Web Master'im beeennnn :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

ama çok güzel görünmüyor mu o siyasi içerik :D kaldırayım mı :(

hayret, Amy yerine Emel dedim ama tanıdın yine de :D

Kaldırma boş ver artık eski katı admin yok :P 

Valla imzandaki osu ve lol den belli de gene de görünen isim geçmişine baktım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mersin Üniversitesi ve Tıp Fakülteleri hakkında yardımcı olabilirim

Artı: Şehirden şehire yurt mu ev mi tercih edilir şehirler ve öğrenciye uygunlukları hakkında da yardımcı olabilirim

Kısacası buralardayım :)

aslında her türlü tavsiyeye açığım bu konuda bir hata daha yapmaya niyetim yok:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.