Jump to content

Hangi Üniversite?

Pingu

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 108
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Canını seven mühendislikten uzak dursun, şu an komadayım, benim yerime hemşire yazıyor.   Sakarya Üniversitesi'nde Bilgisayar mühendisliği 4. sınıfım. Size şu kadarını söyleyim. Bilgisayarla, yazılıml

Katılıyorum işkençe çekip ot gibi yaşamak istemiyosanız  Bilgisayar bölümlerinden uzak durun :D Günlük olarak beyinin 404 alma ihtimali 80,   tavırlar şu şekilde olabiliyo :D        if ( $('#beyin404'

Bu konunun da amacı YGS ve LYS ye girecek olan arkadaşlarımız eğer buradaki üniversiteler hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sorularınızı bekleriz... /Lütfen üniversite okuyanlar okullarını bana

Amerikan Kültürü&Edebiyatı okuyan birileri veya tanıdıklarınız varsa, bilgilendirirseniz çok sevinirim. :)

Kardeşim ingiliz dili ve edebiyatında okuyor sorularını özelden yazabilirsin :)

Lola bir arkaşım orada okuyor sorularını ona iletebilirim. :)

Yeditepe Üniversitesi yok mu ya  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...

Odtü,Bilkent yada Koç Fizik hakkında bilgisi olan var mı?Yani iyimidir işe yararmı diye soruyorum.

Aslında Fiziğe gitmeyi çok istiyorum ama iş imkanı yok.

Bende Bilgisayar Mühendisliği ile çift anadal yapayım diyorum o yüzden Bilkent,Odtü çift anadala izin veriyor mu?

cık çift anadal yok bilkentte. bilgisayar mühendisliğinde yapamazsın.

zaten kendi programı ebesinin nikahı olduğu için ekstra bir ders almak bile geceleri uykusuz bırakıyor. 

yan dal yapabilirsin sadece, o da yerse. (örnek: seneye yan dala başlamak için bu seneden 2 ekstra ders alan akıl hastası çocuk, yani ben.)

boşver fiziği mühendis ol. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

cık çift anadal yok bilkentte. bilgisayar mühendisliğinde yapamazsın.

zaten kendi programı ebesinin nikahı olduğu için ekstra bir ders almak bile geceleri uykusuz bırakıyor. 

yan dal yapabilirsin sadece, o da yerse. (örnek: seneye yan dala başlamak için bu seneden 2 ekstra ders alan akıl hastası çocuk, yani ben.)

boşver fiziği mühendis ol. 

Hmm anlıyorum.Mühendisliğide pek istemiyorum açıkcası ama direk Fiziğe gidemeyeceğime göre geriye bitek bilgisayar mühendisliği kalıyor.Tabi birde Odtü'de nasıl olduğunu bilmem lazım.Teşekkür ederim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hmm anlıyorum.Mühendisliğide pek istemiyorum açıkcası ama direk Fiziğe gidemeyeceğime göre geriye bitek bilgisayar mühendisliği kalıyor.Tabi birde Odtü'de nasıl olduğunu bilmem lazım.Teşekkür ederim :)

odtüde var mı bilmiyorum çift anadal. 

ama burada olmamasını anlayabiliyorum: 

bizde sınavlarla ders geçme diye bir şey yok. vize+final+devamsızlık+ödevler+proje+ quiz bunların hepsinden puan kazanıyorsun dersten geçip geçmediğin bunlara göre belli oluyo

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

odtüde var mı bilmiyorum çift anadal. 

ama burada olmamasını anlayabiliyorum: 

bizde sınavlarla ders geçme diye bir şey yok. vize+final+devamsızlık+ödevler+proje+ quiz bunların hepsinden puan kazanıyorsun dersten geçip geçmediğin bunlara göre belli oluyo

Üniversitede rahatlarız diyorduk işe bak :) neyse çok teşekkür ederim bilgilendirme için.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Üniversitede rahatlarız diyorduk işe bak :) neyse çok teşekkür ederim bilgilendirme için.

Üniversitede rahatlıyorsun gerçekten liseye göre çok farklı ama sakın hiç çalışmayacağım gibi bi düşünceyle gitme üniversiteye. Sadece daha rahat. Sana sınıfı geç yeter diyecekler ama sınıfı geçmek mesele zaten. Lisedeki gibi değil

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.