Jump to content

Hangi Üniversite?

Pingu

Önerilen İletiler

Üniversitede rahatlıyorsun gerçekten liseye göre çok farklı ama sakın hiç çalışmayacağım gibi bi düşünceyle gitme üniversiteye. Sadece daha rahat. Sana sınıfı geç yeter diyecekler ama sınıfı geçmek mesele zaten. Lisedeki gibi değil

Yok zaten hiç çalışmam orada gibi bir düşüncem olmadı ama insan tabi sevdiği iş üzerinde çalışmak istiyor.Türkiye'de Fizik gibi bir bölümün yerlerde sürünmesi üzücü.Benim tek seçeneğim bu yüzden mühendislik ama severek yapamazsam çalışmak bana zor gelir tahminimce.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 108
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Canını seven mühendislikten uzak dursun, şu an komadayım, benim yerime hemşire yazıyor.   Sakarya Üniversitesi'nde Bilgisayar mühendisliği 4. sınıfım. Size şu kadarını söyleyim. Bilgisayarla, yazılıml

Katılıyorum işkençe çekip ot gibi yaşamak istemiyosanız  Bilgisayar bölümlerinden uzak durun :D Günlük olarak beyinin 404 alma ihtimali 80,   tavırlar şu şekilde olabiliyo :D        if ( $('#beyin404'

Bu konunun da amacı YGS ve LYS ye girecek olan arkadaşlarımız eğer buradaki üniversiteler hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sorularınızı bekleriz... /Lütfen üniversite okuyanlar okullarını bana

Yok zaten hiç çalışmam orada gibi bir düşüncem olmadı ama insan tabi sevdiği iş üzerinde çalışmak istiyor.Türkiye'de Fizik gibi bir bölümün yerlerde sürünmesi üzücü.Benim tek seçeneğim bu yüzden mühendislik ama severek yapamazsam çalışmak bana zor gelir tahminimce.

Üniversitede rahatlama mevzusu bi yalandır :) üniversite sınavına vizelere çalıştığım kadar çalışmadığım doğrudur.

hahaha

hahahaha

hahahahaha

HAHAHAHAHAHA

HAHAHAHAHAHAHAHAHA

edit: yanlış alıntı yapmışım ama başım o kadar ağrıyor i düzeltmeye üşeniyorum :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de Gazi Üniversitesi - Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Öğretmenliği bölümünde okuyorum. Hacettepe'nin de çizim sınavlarına girdim. Özel yetenek sınavlarına hazırlananlara tavsiye verebilirim. ^^ Şu an olsa Bilkent'i de denerdim ama sınav tarihi diğer üniversitelere göre neredeyse 1,5 ay erkendi (özel üniversitelerin geneli böyle oluyor aslında) ve hazır hissetmiyordum kendimi. Çizim kursuna da gitmişliğim var. Forumda bir kaç kişiyle özel mesajla görüştüm bu konular hakkında. Bakıyorum çizim yeteneği olanlar da var. Meraklı, istekli, ilgili olanların soruları veya Ankara ile ilgili soruları olanlar varsa seve seve cevap verebilirim. ^^ 

edit: diğer iletimi düzenlerken yanlışlıkla gizledim bu yüzden tekrar yazdım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Üniversitede rahatlama mevzusu bi yalandır :) üniversite sınavına vizelere çalıştığım kadar çalışmadığım doğrudur.

Ya cidden doğru söylüyorsun. Hayatım boyunca çalışmayan ben, üniversitedeki vizelere nasıl çalıştım.. Rahatlamayı geç, çok daha sıkıntıda oluyor insan. :dead-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O zaman üni.nin liseye göre durumu kişiden kişiye değişir diyelim. Benim bi arkadaşım vardı gerçi lisede de çok çalışmazdı ama yine de okulda hocalar zorlayınca çalışırdı. Üni.de en sevdiği dersin bölümü mat.a gitti geçen gün gece yarısı mesaj attı diyo ki yarın sınavım var bana çalışmam için sebep söylesene. Adam hiç çalışmadan 70-80 alıp geçiyor. Bana göre de üni. daha kolay hala tam adapte olamadıysam da

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O zaman üni.nin liseye göre durumu kişiden kişiye değişir diyelim. Benim bi arkadaşım vardı gerçi lisede de çok çalışmazdı ama yine de okulda hocalar zorlayınca çalışırdı. Üni.de en sevdiği dersin bölümü mat.a gitti geçen gün gece yarısı mesaj attı diyo ki yarın sınavım var bana çalışmam için sebep söylesene. Adam hiç çalışmadan 70-80 alıp geçiyor. Bana göre de üni. daha kolay hala tam adapte olamadıysam da

Maşallah matematik zekası bu olsa gerek. Bizim hukukta çalışmadan geçme diye bişey yok ezber yaptığımız için öyle sanırım. Dediğin gibi demekki bölüme göre değişiyor.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.