Jump to content

Merhabalar ^~^

Misafir Pelin

Önerilen İletiler

Merhabalar :D öncelikle beni tanıyan bazılarınız vardır çünkü burada pek de yeni sayılmam yani şöyle başlayayım,

Adım Pelin 20 yaşındayım burada daha öncede vardım dediğim gibi ama psikolojik olarak sorunlarım vardır evet yani saklayacak halim yok dengesizimdir insanlık hali biraz fazla duygusalımdır ve duygularımı yoğun yaşarım vs. ilk üyeliğim olan '' Pelin ლ(^⊖^ლ) '' üyeliğimi kendim banlattım bunu yazıyorum çünkü bir daha bu konuya yazamayacağım neden banlattım peki ? çoğu kişi soruyor, düşünüyor nedeni duygu karmaşası yaşamamdır ve evet burada gördüm ben yokken konuşulanlara da açıklık getirmek isterim ben aynı anda hem gülüp hem ağladığımı veyahut aynı anda 3,4 duyguyu aynı anda yaşadığımı bilirim -ki böyle zamanlarda kendimi kaybederim- ve yine öyle bir zamanda kendimi tutamayıp banlattım bunu yaşamayan empati ile anlayamaz -her ne kadar empati yapsa da- gerçi böyle bir şeyi kimsenin yaşamasını da istemem evet pişmanım üzgünüm ama son pişmanlık fayda etmiyor hayırlısı olsun yeni hesap yeni başlangıçlar olacak :D gerçi bir tane daha vardı açmıştım ama o da banlanınca mecburen bunu açtım görüyorum burada banlanıp geri gelenleri veya 'kendini banlatıp' geri gelenleri ve bu yüzden bnm neyim eksik dedim onlar da insan bende ayrıcalıklı olmamalılar öyle değil mi ? evet ve böylece buradayım şimdi bunlara açıklık getirdiğime göre kendime geçeyim.pp

Animeler, animeleri tabi ki de severim ve küçüklüğümden beri izlediğim vardır -çoğu çocuk fark etmeden izliyor zaten.p- ama gerçekten animenin anime olduğunu anlayıp izlemeye başlamam ilk üyeliğimi almadan - bkz:Pelin ლ(^⊖^ლ)- bi kaç ay öncesine dayanır yani yaklaşık istikrarlı olarak 1 yıldır -belki biraz fazla.p- diyebilirim ama izlemeden önce resimlerine bakardım ve animelerin izlenebileceğini bilmezdim hani resimlere deniyor sanırdım -cahillik ;-; ve itiraf :P-  vs. ama ilk animem -küçüklüğümü es geçersek :D- Death Note'dur sonra Bleach, Tokyo Ghoul... gider böyle çoğunu yarım bırakmışımdır bi ona atla bir buna derken hep yarım kaldılar ve bitiremedim ayrıca bitiremiyorum ben üzülüyorum filan değişik düşünceler :D uzun oldu baya da ya ama dediğim gibi yazmasam içim rahat etmezdi ve yeni bir başlangıç gibi bir şey yapıyorum şuandan itibaren ama büsbütün değişecek de değilim :P veee klasik cümle..bana anime önerebilirsiniz fark etmez aslında fark eder ama kısıtlama yapmak istemem belki sevmem derim izleyince severim :D Tanıştığımıza memnun oldum, güzel günler dilerim sabırla okuduğunuz için teşekkür ederim ^-^

Son olarak benim kız olmadığım hakkındaki şüpheleriniz varmış... :D resim atamam ama sesimi yolluyorum şimdilik bunla yetinin garee :P http://vocaroo.com/i/s0m6Nb4Tvq8J  bu linkten ulaşabilirsiniz -sesim berbat T^T- ve eğer sizde benimle sesinizi paylaşmak isterseniz   http://vocaroo.com/ bu linkten kaydedip paylaşın lütfen :D

Edit: Hiç bir şekilde kimseyle dalga geçme gibi bir amacım yoktur buraya da sorun çıkartmaya gelmedim zaten önceden de sorun çıkartmıyordum kimseye dediğim gibi böyle biri değilimdir bol gülücük kullandım görünüyor ben böyleyimdir bunalım takılsam da bol bol gülerim normalde ve bu benim beni olduğum gibi kabul edeceğinizi umuyorum herkesin kişiliği farklıdır bende böyleyim.

Düzenlenme: Pelin tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 51
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sen ne ara banlandın ? İyi olmuş ya şu nickin yanındaki eller çok dikkat dağıtıcıydı. Yapma onları bence. aşsjdbaşsd Zeyzey'in sesi mi hmm... :ph34r:  Duymadık bence. :ph34r:  Yalnız o ses kaydını se

Şuanda duygu seli yaşıyorum, ses kaydı değil, kısa metrajlı video kaydı istiyorum veya resim olsun ama elinde ben pelinim diye kağıt olsun.

Neden beğenmedin o kadarda uğraşmıştım . :D

Sorun kendini banlatıp sonra hiç birşey olmamış gibi özür dilemen bu yüzden seni adminler banlıyor. Yani adminler şunu düşünebilir. Bu bizle dalgamı geçiyo yoksa eğlencesine mi yapıyo? büyük ihtimal bende admin olsaydım bende böyle bi düşünürdüm. Bilmiyorum artık adminlerin insafına kalmış birşey.

Edit; Hoşgeldin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sorun kendini banlatıp sonra hiç birşey olmamış gibi özür dilemen bu yüzden seni adminler banlıyor. Yani adminler şunu düşünebilir. Bu bizle dalgamı geçiyo yoksa eğlencesine mi yapıyo? büyük ihtimal bende admin olsaydım bende böyle bi düşünürdüm. Bilmiyorum artık adminlerin insafına kalmış birşey.

Edit; Hoşgeldin.

Hayır Murat ;( sen de mi ya öyle bir amacım yok dalga geçmem insanlarla saygıya önem veririm bu yeni bir başlangıç olacak :D öyle saçma sapan kendimi banlatma çabaları dediğim gibi psikolojik değişimlerim yüzündendir, insaf filan bilemiyorum ya ben görüyorum banlanıp banlatıp kendini gelenleri üstelik kimseye rahatsızlık verdiğim vereceğim yok ^-^

teşekkürler hoşbuldum

Bu kızla ilgilenin, yoksa bu kız ileride başınıza iş açacak gibi. Benden söylemesi.

Not: Zeyzey kim lan.

başınıza iş açma gibi bir durumum söz konusu olamaz bu kadar kötü biri miyim ya ben ? pff hoşbuldum bu arada ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

başınıza iş açma gibi bir durumum söz konusu olamaz bu kadar kötü biri miyim ya ben ? pff hoşbuldum bu arada ^^

Şu başlıkla bir iş açmış durumdasın zaten. Ama bu senin kötü yada iyi birisi mi olduğunu yargılamak için bir sebep olamaz. Hem iyi yada kötü olman beni ilgilendirmez bile. Şu anda kimseyi ilgilendirmez. Zamanla seni tanıyarak, seni kabullenecek birisi, iyi veya kötü olduğun için değil, sen olduğun için kabullenmeli. Ve belli ki şimdiye kadar geçen zamanda pek tanıtamamışsın kendini, ifade edememişsin. İnsanların kafası karışık. Neyse zaten buradaydın, hoşgeldin demeye lüzum yok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu başlıkla bir iş açmış durumdasın zaten. Ama bu senin kötü yada iyi birisi mi olduğunu yargılamak için bir sebep olamaz. Hem iyi yada kötü olman beni ilgilendirmez bile. Şu anda kimseyi ilgilendirmez. Zamanla seni tanıyarak, seni kabullenecek birisi, iyi veya kötü olduğun için değil, sen olduğun için kabullenmeli. Ve belli ki şimdiye kadar geçen zamanda pek tanıtamamışsın kendini, ifade edememişsin. İnsanların kafası karışık. Neyse zaten buradaydın, hoşgeldin demeye lüzum yok.

dediğim gibi :) kimsenin başına iş açacak bir kişilliğim yoktur haklısınız beni ben olduğum için kabulleniceğinizi umuyorum her şey zamanla olacak kendimi ilerleyen zamanlarda daha iyi tanıtabileceğimi umuyorum zaten kendimi de pek anlatamam farkındayım :D :// buradaydım ama yok gibiydim artık dediğim gibi farkına vardım forumu forum gibi kullanacağım ve olsun yine de teşekkürler ^^

Bir daha Hoşgeldin Pelin

Teşekkür ederim Before :D

hoş geldin  :unsure:

Teşekkür ederim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hmm klasik olacak ama h.g pelin tekrardan..umarım herşey istediğin gibi olur burası büyük bir forum burada her an herşey oluyor..adminlerimiz çok disiplinli hataya tahammül 0..

Yeni anime önermem önce yarım kalanları bitir sonra söylerim ...daldan dala olmasın...:-) :-) :-)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.