Jump to content

Merhabalar ^~^

Misafir Pelin

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 51
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sen ne ara banlandın ? İyi olmuş ya şu nickin yanındaki eller çok dikkat dağıtıcıydı. Yapma onları bence. aşsjdbaşsd Zeyzey'in sesi mi hmm... :ph34r:  Duymadık bence. :ph34r:  Yalnız o ses kaydını se

Şuanda duygu seli yaşıyorum, ses kaydı değil, kısa metrajlı video kaydı istiyorum veya resim olsun ama elinde ben pelinim diye kağıt olsun.

Neden beğenmedin o kadarda uğraşmıştım . :D

Hoşgeldin Pelin :D Yeni geldiğim için önceki durumun hakkında pek bir şey bilmiyorum ama umarım daha fazla sorun yaşamazsın :3 (Bu arada sesinde bence gayet güzel dinlerken eğlendim :3

Teşekkür ederim Hoş buldum :D İnşallah Allah'ın izniyle herkes benim içimde nasıl biri olduğumu anlayacak diye düşünüyorum umarım yaşamam bende umuyorum sağol  :28: yook ya ben beğenmiyorum cidden ama bunun içinde teşekkürler ^~^ 

Neden beğenmedin o kadarda uğraşmıştım . :D

tüh ;-; şimdi üzüldüm geçekten :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin bende Ayhan  bende kendimi banlatmıştım senin gibi psikolojik sorunlarım vardı 3 ay sonra geldim :D yazı rengi ve tonu(Aynı şey değilmi bunlar :P) gözlerimi yordu açıkçası fazla detaylı okuyamadım nys hoş geldin .s .s 

Düzenlenme: Gondroch tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O kadar yazıp tam göndere bastıktan sonra internetin kesilmesi... :D >-< 

Önemli olan zaten hatanı yaptıktan sonra anlayabilmektir. Zaten bu banlatma işini bizim konuşmamız gerekmez adminlere kalmış birşey. Ben yeni katıldım bana düşmez ama genede Hoşgeldin :D

Teşekkürler :D

Tekrardan seni ve sesini aramızda görmek çok güzel canım. Hoşgeldin. Bu arada senin ve tüm forum ahalisinin de yeni yılını şimiden kutluyorum :D

Teşekkür ederim canım, hoş buldum :D ah sesim.. ;-; sağol seninde yeni yılın şimdiden kutlu olsun herkes için mutlu huzurlu sağlıklı ve bereketli bi yıl temenni ediyorum -Amin- yaa düşündüm de :P 'seneye görüşürüz' esprileri filan yapılıyormuş :dd -yani bilemiycum  :ph34r: -

Hoşgeldiin ^^ baya tribe girmiştim gittin diye ama duygu karışıklığını anlıyorum :T sesine şimdi bakamıyorum ama sonra dinleyip yorum yapıcam *-* neyse sonuç olarak geri dönmene sevindim ^^

Teşekkür ederim,  hoş bulduum ^-^ trip mi T-T özür dilerim aynen ben bile anlamıyorum ne ara değiştiklerini.p bence hiç bakma *-* tekrar teşekkürler :D

http://vocaroo.com/i/s1WNbqGMzQqr

Dediğim gibi metinsel bir insanım ve Konuşmakta pek iyi değilim. -_- 

anaaam ScReaM sesini ilk defa -yani doğal olarak- duyuyorum teşekkür ederim :'D ortak olduğun için  B) neden ki ya Inoue işte ben çok severim **-** hem kişilik özelliği olarak da çok güzel  :rolleyes: yok yok konuşmak da iyisin işte bnm gibi kem küm etmemişsin daha ne :P

Hoş geldin bende Ayhan  bende kendimi banlatmıştım senin gibi psikolojik sorunlarım vardı 3 ay sonra geldim :D yazı rengi ve tonu(Aynı şey değilmi bunlar :P) gözlerimi yordu açıkçası fazla detaylı okuyamadım nys hoş geldin .s .s 

renkli yazmayı severim ve ilk ve son olacağı için tam olsun istedim*-* teşekkür ederim Ayhan hoş buldum.s :D  okumuştum namı değer 'free word :P

ses yollayana kadar daha çok kıza benziyordun bence

kkkk *-* hakaret pardon.. gerçekler :p *-* teşekkür ederim ^-^ :D -içten içe bende öyle düşünüyorum.p-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

anaaam ScReaM sesini ilk defa -yani doğal olarak- duyuyorum teşekkür ederim :'D ortak olduğun için  B) neden ki ya Inoue işte ben çok severim **-** hem kişilik özelliği olarak da çok güzel  :rolleyes: yok yok konuşmak da iyisin işte bnm gibi kem küm etmemişsin daha ne :P

Bende sinin sesini ilk defa duyuyorum :D Önemli değil  B)  Malesef balck'i izlemedim ve izleğemediğim için -_- Inoue Nasıl bi karekter tarzıdır anlamam  :ph34r: 

O kem-kümler doğal ben 3. denememde Yükledim sesi  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.