Jump to content

Hetalia Karakter Anketi (Genel)

Vologirl

Hetalia Karakter Anketi (Hangi Hetalia karakterini en çok seviyorsunuz ?)  

18 oy

1. 1. Hangi Hetalia karakterini en çok seviyorsunuz ?

• Kuzey İtalya
    • Güney italya (Romano)
    • Almanya
    • Japonya
    • Amerika
      0
    • İngiltere
      0
    • Fransa
      0
    • Rusya
    • Çin
      0
    • Prusya
    • Ukrayna
      0
    • Beyaz Rusya (Belarus)
      0
    • Macaristan
      0
    • Avusturya
      0
    • Türkiye
    • Yunanistan
      0
    • İspanya
      0
    • İsveç
      0
    • İsviçre
      0
    • Norveç
      0
    • İzlanda
    • Danimarka
    • Hollanda
      0
    • Belçika
      0
    • Kanada
      0
    • Mısır
      0
    • Avustralya
      0
    • Hong Kong
      0
    • Tayvan
      0
    • Tayland
      0
    • Güney Kore
    • Seyşeller
      0
    • Sealand
      0
    • Estonya
      0
    • Finlandiya
      0
    • Küba
      0
    • Litvanya
      0
    • Polonya
      0
    • Letonya
      0
    • Lihenştayn

Önerilen İletiler

Ülkelerle dalga geçmiyorlar XD Ülkelerin herbirini birer insan gibi yapmışlar . Ülkelerin kurulduğu andan 1. ve 2. dünya savaşına kadar olan bir zaman diliminde geçiyor . Mesela Amerika adlı karakteri İngiltere büyütüyor , Avusturya ve Macaristan'ın yakınlıkları var , Fransa ve İngiltere birbirlerini boğazlıyorlar , Ukrayna'nın göğüsleri amma büyük , Kuzey İtalya makarna ve pizzadan başka bişey bilmiyo falan felan XD KONUSU OLMAYIP her bölüm 5 dk olmak üzere 5 sezonu ve bir de anime filmi var (sanırım öyleydi) . Kesin izleyin arkadaşlar , hayatımda daha önce bir animeye böyle çok güldüğümü hatırlamıyorum :D Spoiler tehlikesi felan da yok !

Alın size bir de anime testi !

Hetalia'dan hangi karakter olduğunuzu bulun :D Ben Güney İtalya imişim !!  :wub:

http://theotaku.com/quizzes/view/3885/what_hetalia_character_are_you%3F

işte bu yazdıkların dalga geçmek olmuyor mu :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar ! 2015 yılına başlamış bulunuyoruz ve herkese hayırlı bir yıl diliyorum :D . Bu yılda -ve hayatımda- hazırladığım ilk anketi sizlere göstermek istiyorum :) Bu oylamada sadece bir ka

Konusu komedi olduğu için elbet bir yerden komiklik çıkacaktır . Ama sen benim anlattığımı yanlış anladın galiba . Ben dediklerimin gerçek hayatla ilgileri var ve bir otaku olarak bir animeye "dalga g

Rusya benim biricik oğlum, gerçekte de Rusya'yı ülke olarak severim yani. Soğuk yerler her zaman ilgimi çeker ;)< ;)>   Ayrıca Hetalia savunulması gereken bir anime, aslında hiç bir animeyi yedi

Konusu komedi olduğu için elbet bir yerden komiklik çıkacaktır . Ama sen benim anlattığımı yanlış anladın galiba . Ben dediklerimin gerçek hayatla ilgileri var ve bir otaku olarak bir animeye "dalga geçmişler" denmesi açıkça hoşuma gitmiyor . Ama sen öyle düşünüyorsan orasını bilemem , düşüncene saygı duyarım . Fakat burada o animeyi bilmeyen birisine böyle dersen lakin farklı birşey düşünebilir . Ben sadece konuyu anlattım ve kısa bir de açıklama yaptım . :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kendimi olaya atlama zorunluluğunda hissettim. :D

Dalga geçme değil de gönderme yapma/benzetme gibi düşün. Her ülkenin kendi kişilikleri var. Bu kişilikleri de ülkeleri yansıtıyor.

-Düşün, örnegin Rusya soguk kanlı ve herkes ile pek iyi geçinemeyen bi karakter. 

-Amerika ile Rusya'nın iyi geçinememesi. (Nedeni ise soğuk savaş.)

-Yada Amerika ile Kanada'nın kardeş olması. Birbirleri ile olan ilişkileri de aslında gerçek ülkeleri yansıtıyor. 

Bir şey ile dalga geçmek, tamamen onu küçümsediğini gösterir. Emin ol anime ülkeler ile dalga geçmiyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kendimi olaya atlama zorunluluğunda hissettim. :D

Dalga geçme değil de gönderme yapma/benzetme gibi düşün. Her ülkenin kendi kişilikleri var. Bu kişilikleri de ülkeleri yansıtıyor.

-Düşün, örnegin Rusya soguk kanlı ve herkes ile pek iyi geçinemeyen bi karakter. 

-Amerika ile Rusya'nın iyi geçinememesi. (Nedeni ise soğuk savaş.)

-Yada Amerika ile Kanada'nın kardeş olması. Birbirleri ile olan ilişkileri de aslında gerçek ülkeleri yansıtıyor. 

Bir şey ile dalga geçmek, tamamen onu küçümsediğini gösterir. Emin ol anime ülkeler ile dalga geçmiyor. 

Yaşa ! Bunu anlatmaya çalıştım , ama sen daha iyi anlattın :D Ooo ... Rusya'yla aran iyi gibi . "Vodkaaaa" XD Doğru söylüyorsun  ben de örnek verem :

1- Yunanistan ile Türkiye'nin milli mücadele yüzünden iyi anlaşamaması

2-Japonya , İtalya ve Almanya'nın 2. dünya savaşında ittifak kurması

3-Dahası Ukrayna'nın Rusya'dan uzaklaşıp bağımsızlığını ilan etmesi

4-Amerika'nın İngiltere'den ayrılıp bağımsızlık istemesi

5-İngiltere'nin büyüye ve peri gibi şeylere olan inancı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaşa ! Bunu anlatmaya çalıştım , ama sen daha iyi anlattın :D Ooo ... Rusya'yla aran iyi gibi . "Vodkaaaa" XD Doğru söylüyorsun  ben de örnek verem :

1- Yunanistan ile Türkiye'nin milli mücadele yüzünden iyi anlaşamaması

2-Japonya , İtalya ve Almanya'nın 2. dünya savaşında ittifak kurması

3-Dahası Ukrayna'nın Rusya'dan uzaklaşıp bağımsızlığını ilan etmesi

4-Amerika'nın İngiltere'den ayrılıp bağımsızlık istemesi

5-İngiltere'nin büyüye ve peri gibi şeylere olan inancı

Rusya benim biricik oğlum, gerçekte de Rusya'yı ülke olarak severim yani.

Soğuk yerler her zaman ilgimi çeker ;)< ;)>

Ayrıca Hetalia savunulması gereken bir anime, aslında hiç bir animeyi yedirtmem kimseye de kjdsflgsd :D< :D>

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hetalia beni çevirmenliğe başlatan seridir. Basit bir parodi olarak görülsede hayran kitlesi aşırı fazladır ve tahmin edemeyeceğiniz kadar bağlıdırlar. Benden onlardan biriyim. Tarihi konuları gayet güzel işlediği zamanlar olmasıyla birlikte aşırı komedi yanlarıda var. Her ülkeye yer verilmeye çalışılmış. Tarihe ve coğrafyaya ilgisi olmayanların dikkatini çekmiştir. Kendimden biliyorum. Ayrıca kendine zarar verip Hetalia'yla zarar vermeyi bırakan, kendine yeni bir eğlence bulan bir çok tanıdığım var. Ayrıca kesinlikle gruplarda falan Hetalia konuşmak başka ülkelerden insanlarla çok yakın olmanızı sağlıyor. Dostluk kurduran bir yanıda var. Basit 5 dakikalık tarihi bir parodiden ibaret değil yani.  ^_^ 

Aslında daha bir sürü ülke var ama hepsini eklemek imkansız tabii :D

Ve ankete gelirsek... 

Hiçbirini işaretlemek istemiyorum çünkü o kadar çok varki. Kafayı yiyeceğim, gerçekten birini seçmek istemiyorum çünkü hepsini çok seviyorum ama hakkımı Romano'dan kullanıp Güney İtalya diyorum. :lol: 

tumblr_static_tumblr_static_3bab1kur0ao0

tumblr_inline_n1fch9JOOm1qmgh61.gif

tumblr_m7k1xoParX1r50mmk.gif

tumblr_inline_neex1aslWL1s2i7zh.gif

tumblr_inline_n1fcm7Fgg21qmgh61.gif

tumblr_n2k1zd0WlE1siowsvo7_500.gif

tumblr_lo594f39B81qa0e9no1_500%255B1%255

207ufsh.jpg

tumblr_msgslvQVj41rjf4f5o9_250.gif

tumblr_n7f3goaSCC1rwp4cwo1_400.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İzlemek için sabırsızlanıyorum açıkçası :D Amerika çıktı bana da nasıl olduğunu henüz bilmesem de :D

Ooo , Amerika mı ? Amerika çok enerjiktir ve bazen kıvrak konuşur . Yerinde duramaz , hamburger ve milkshake'i sever . İngiltere'nin başına yıldız düştüğünde "NE O KAFANDAKİ İNGİLTERE ????? ÇOK HAVALIIII !!! ACAYİP HAVALI !!"  demişti . "KAKKOİİ ZO !" dedi yani XD .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hepsi çok iyi ama belarus tam yandere..Bunun dışında isviçre avusturya lihenştayn ilişkisi de ayrı bir güzel.Romano ve Veneziano kardeşler çok komik Almanya da fena değil ama japonyayı sevmiyorum pek.İskandinav ülkelerinin de ilişkileri fena değil.Türkiye yunanistan çekişmesi var bir de.Kabak tadı vermeye başladı.Testte kanada çıktım halbuki hiç sevmem. Ben chibi italia diyecektim o yoksa mecbur kuzey itayla(veneziano) diyeceğiz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.