Jump to content

Yeni katıldım. Herkese selam.

Suzu

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 35
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar burda yeniyim ama anime dünyasında eski sayılırım. ;) Anime güncelini ve manga güncelini takip etmek için burdayım. Kaliteli anşime sohbeti isteği de var tabi :rolleyes:  Anime ve manga nef

önce bir muzu alıp soyman lazım sonra muzun kabuğunu ikiye kes. kesilen parçanın tekini tuza diğerini de şekere batır.   2 gece 3 gün oda sıcaklığında beklet.  bu aşamaları düzgün yaparsan dolunay gec

hoşbuldum :) sevdiğin bi seri olursa bağlanırsın bence gene bağımlılar olarak hep bi bahanemiz var gerçi :)

anime bağımlılığı fena kendiliğinden oluyo ben seslere takığım o şekilde oldu bende seiyuu lar saolsun :D

flood yapma bro :D

2 sene oldu başlayalı  animeye 400e yakın anime izledim (hatta geçmişte ola biilr epeydir listemi güncellemiyorurm  :P) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Seiyyu mu :) garip bir anime izleme teşviki :D

Ben de dikkat ederim de şunun sesi şundaydı diye

Aizenin seiyyusu ile İchiya sanınkinin aynı olduğunu öğrendiğimden beri seiyyu takip etmiyorum adamı şaşırtıyorlar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin nasıl böle bağımlı bir şekilde anime izliyonuz banada öğretin lan :( güncel serilere bile bakmıyorum artım  şu sıralar 

önce bir muzu alıp soyman lazım sonra muzun kabuğunu ikiye kes. kesilen parçanın tekini tuza diğerini de şekere batır. 

2 gece 3 gün oda sıcaklığında beklet. 

bu aşamaları düzgün yaparsan dolunay gecesi odana bir anime kızı geliyor ve kulağına üflüyor. eğer sağ kulağına üflerse anime sol kulağına üflerse manga bağımlısı oluyorsun.

kesin bilgi yayalım.

ha bu arada selam!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.