Jump to content

Önerilen İletiler

99g01Q.png

Herkese Merhabalar :) Öncelikle yeni yılınızı kutlayarak başlamak istiyorum. Herkese sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yıl diliyorum. ^_^
Yeni bir yıla girmemizin yanı sıra TürkAnime.TV'nin 5. Yılına girmiş bulunuyoruz. Bu koca ailenin tüm emekdarlarına, anime çeviride, uploadta ve düzenlemede katkısı bulunan tüm kardeşlerime,tüm site ve forum adminlerine, modlarına çalışanlarına, sevgili çevirmenlerimize çok teşekkür ediyorum. Bizler, siz anime severlerin hakettiği kaliteyi, sizlere sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. TürkAnime.TV animenin adresi olamaya devam edecek.

vQX9zr.png

Uzun zamandır ANİMEKOMEDİ çalışması paylaşmamıştım. Başka projelerle meşguldüm bunlardan biri geçenlerde başlattığım Manga Karakteri Tasarım Projesi olan HanzaiWORLD. Açıkçası komedi fikirleride sürekli aklıma gelmiyor gelen olursa biriktiriyorum, umarım AnimeKomedi çalışmalarına devam ederim ve takipçilerimi güldürmeye devam ederim.Lafı çok uzatmadan 10. bölümün çalışmalarına geçeyim :D Bu arada gelecek hafta geride kalan AnimeKomedi sayılarındaki tüm çalışmaları oylamaya sunacağım ve en beğenilen AnimeKomedi çalışması hangisi olacak hep beraber göreceğiz :)

İlk çalışma geçenlerdeki yılbaşına da atıfta bulunarak yeni kurduğum komedi ekibi SAPIKDÖRTLÜ'den geliyor.

k1Gogv.png

N9lPrP.png

7V7zgv.png

One Piece'nin en komik karakterlerinden biri Sanji-Kun ve "Aşkın Gücü"

-Bu çalışma sadece One Piece izleyenlerin anlayabileceği bir çalışma oldu.-

Rb1Mkj.png

rm6r9M.png

04lOJZ.png

O3VgMQ.png

Q4vqQ3.png

AnimeKomedi Mini Serisi "AnimeAşıklar" ın son bölümü karşınızda

Bölüm 3 : "BİR ANİMECİNİN SONSUZLUK TANIMLAMASI"

ZAM4EG.png

XWm5oo.png

YPmABa.png

BÖLÜM -1-

YPmAla.png

oQo192.pngVpmdkP.png

BÖLÜM -2-

WWv0lE.pngOJyDP0.png32pzQO.pngV23DdV.png

BÖLÜM- 3 -FINAL-

pmX1Xm.png

aydWLz.png

z2aX3Y.pngvQX9Vr.png

-Efsaneye Veda-

Son olarak mangası geçenlerde sona eren ve büyük ihtimalle bu yıl içinde de animesi bitecek olan, efsanevi animelerden NARUTO ile animeseverler olarak veda vaktimiz yaklaşıyor. On beş yıldır, o muazzam hikayesiyle çoğumuzun kalbinde taht kurmuş büyük bir yapımın artık bizimle olmayacağı gerçeği hepimizi çok üzse de elden bir şey gelmez malesef. Ben, Naruto bitse de AnimeKomedi de, efsanenin komedi çizimlerine devam etmeyi düşünüyorum. Son olarak bu güzel hikayeyi bize ulaştıran mangaka sevgili Masashi Kisimoto'ya, Naruto Anime Stüdyosuna ve Naruto'yu çevirerek izlememize olanak sağlayan sevgili çevirmen arkdaşlara ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

04lOBo.png

Naruto kendi savaşını kazandı ve bayrağı, yıllarca aynı derginin sayfalarında beraber hayat bulduğu dostlarına bıraktı

12VzGb.png

Tüm Anime Komedi Çalışmaları İçin:

http://forum.turkanime.tv/forum/212-fan-fiction-komedi-d%C3%BCkkan%C4%B1/

Facebook : DarkHall Mangarm6r0a.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese Merhabalar :) Öncelikle yeni yılınızı kutlayarak başlamak istiyorum. Herkese sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yıl diliyorum. ^_^ Yeni bir yıla girmemizin yanı sıra TürkAnime.TV'nin 5. Yılına gir

Uzun zaman sonra anime komedi çalışması görmek güzeldi, eline sağlık :) Sanji'ye nedense hiç şaşmadım :P

@DHspark Hocam güzel olmuş güldürdü gerçekten..Spoiler vermek gibi olmasın ama sanırım bleach manga okumuyorsun?

süper gene döktürmüşsün üstad...

Uzun zaman sonra anime komedi çalışması görmek güzeldi, eline sağlık :)

Sanji'ye nedense hiç şaşmadım :P

woaw anime komedi :D gece gece görünce mutlu oldum :D

Harika olmuş, bağlantılar süper :)  her biri birbirinden eğlenceli eline sağlık..

Ahmet yaw eline sağlık :)

heminize çok teşekkürler elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalıştım işte :) beğenmenize sevindim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.