Jump to content

Türk Anime 5. Yılını Yarışmayla Kutluyor!

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 94
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bu sene bizim senemiz! Türk Anime ailesi olarak 5 yılımızı sizlerle geçirdiğimiz için çok mutluyuz. Yeni yıl, yeni yarışmalar demek ve 5. Yılımızı bir yarışmayla kutlamak istiyoruz. Buyrun size cazip

Evet geçerli bir sebebiniz yoksa gerçek isminizi "söylemeniz" gerekiyor.   Yanılmıyosam ilk büyük organizasyonumuz o yüzden affınıza sığınarak bu ödüllerin yeterli olduğunu düşündüğümü belirtmek ister

İzlediğim videolar arasında kaliteli şeyler çıkmış ortaya, biraz renklendirmek ve kızıştırmak adına kısa bir intro paylaşayım, video'nun hazırlanışı hala sürüyor :)   http://youtu.be/_KIoMEDp2iQ

100 ileti sınırı vs gibi olayların tutucagını sanmıyorum ip den yol alsak ttnet gibi saglayıcılar modem reseti ile zaten degismekte yani ben kararın sadece juriden yana olmasındayım en saglıklı cozum bu site yonetimine ve juriye guvendikten sonra sanmıyorum taraf tutucaklarını.

onun dısında bu yaptıkları hile sitenin google gibi arama motorlarındaki populeritesinide artırır yani bi nevi avantaj onların fake hesap kasmaları :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

100 ileti sınırı vs gibi olayların tutucagını sanmıyorum ip den yol alsak ttnet gibi saglayıcılar modem reseti ile zaten degismekte yani ben kararın sadece juriden yana olmasındayım en saglıklı cozum bu site yonetimine ve juriye guvendikten sonra sanmıyorum taraf tutucaklarını.

onun dısında bu yaptıkları hile sitenin google gibi arama motorlarındaki populeritesinide artırır yani bi nevi avantaj onların fake hesap kasmaları :)

Daha önce de birçok anketi fake ip ile sabote etmişliğim var. Ne kadar önlem alınırsa alınsın bi açığı mutlaka oluyo ama sadece jüriye bırakmanın ne kadar adil olacağı da bir tartışma konusu :/
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jurinin kimler olduğunu bilmiyorum yada kimlerin juriyi sececegini guzel calısmalar olsunda cogu calısma bence yetersiz hayal gucunu biraz kullansalar neden turk anime sorusunu yanıtlarlar onlar turkanime ne sorusuna yogunlasmıslar ne sorusu ayrı neden sorusu ayrı :)

aslında acıkca turkanimeyi elestirin deseler daha guzel olurdu iyi ve kotu yanlarını yazın bu sorunun cevabını tam olarak saglıyo galiba 

ilk yanıt ise muhtememen iyi bir ekip oldugu icin aradıgın animeye kolayca erisebilmek sistemi iyi kurdukları icin ekipler kısa surede cıkan bir animeyi yayınlayabiliyo

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba, birkaç sorum olacak.

Video'da kişinin isminin yanısıra, video başına ve ya sonuna marka, ekip ismi/logosu vb. intro ekleyebilir miyiz ? Bir örnek gösterebilirim.

Ayrıca video da kapanışı yaptıktan sonra, sonuna bonus olarak 30-40 saniyelik hızlandırılmış ek yerleştirebilir miyiz ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba, birkaç sorum olacak.

Video'da kişinin isminin yanısıra, video başına ve ya sonuna marka, ekip ismi/logosu vb. intro ekleyebilir miyiz ? Bir örnek gösterebilirim.

Ayrıca video da kapanışı yaptıktan sonra, sonuna bonus olarak 30-40 saniyelik hızlandırılmış ek yerleştirebilir miyiz ?

Birinci sorun icin ornegini gorelim. İkincisi icin de neden olmasin ? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Birinci sorun icin ornegini gorelim. İkincisi icin de neden olmasin ? :D

>

Bonus içeriği için şöyle bir açıklama getireyim. Kullanılacak eşyalar, materyallerin ve ortamın hazırlanışı, süsler, figürler ve kıyafetlerin hazırlanışı, odanın düzeni, renklendirme vb. olayların hızlandırılmış hali.

Şubat ayını bulur sanıyorum. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

>

Bonus içeriği için şöyle bir açıklama getireyim. Kullanılacak eşyalar, materyallerin ve ortamın hazırlanışı, süsler, figürler ve kıyafetlerin hazırlanışı, odanın düzeni, renklendirme vb. olayların hızlandırılmış hali.

Ciddi bi calisma olcak galiba umarim yetisir yarismaya kisa bi intro yapsan uyeler dahada meraklanir diger calismalarda kalite artirimina gider belki rekabet lazim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

>

Özenli bir çalışma yapmanız tabi ki bizim de isteyeceğimiz bir şey. ^_^  Açıklamada dediğimiz gibi her türlü yaratıcılığa açığız. -_- Yalnız videonun başında grup, marka, ekip ismi olmasını istemiyoruz, bunlar biraz reklam kokan hareketler olur. Bu da yarışmanın amacından sapar. Şuan için reklamı yapılacak tek şey sponsorlarımızdan biri olan "Gerekli Şeyler"dir. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.