Jump to content

herkese selam

candycandy

Önerilen İletiler

Hoşgeldin :D Anime konusunda öneri yapayım madem yenisin(kendini eski zannetmiş gibi oldum ama daha 9 seri bitirdim, yani hiçim :D , yine de tavsiye yapayım :) ) Akame Ga Kill, Shingeki No Kyojin, Bleach animeleri ile Akame Ga Kill ve Akame Ga Kill Zero mangaları :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

Hoşgeldin :D Anime konusunda öneri yapayım madem yenisin(kendini eski zannetmiş gibi oldum ama daha 9 seri bitirdim, yani hiçim :D , yine de tavsiye yapayım :) ) Akame Ga Kill, Shingeki No Kyojin, Ble

cedric in  anime değil :D candy de animemi bilmiyorum ama :D Hoşgeldiiin Sailor Moon izlemelisin iyi eğelenceler

Hos buldum, nelerden hoslanmadigimi soyleyeyim: bilimkurgudan, fantastik konulardan haz almiyorum. Candy candy'de oldugu gibi insani iliskileri ele alan, icinde nesenin ve duygusalligin birlikte islen

hoşgeldin foruma :) ne tür konulardan hoşlanırsın keşke bunu yazsaydın. Buna göre biz de anime tavsiyesi yapabiliriz. Ama genel olarak 3 büyükleri izlemelisin. Naruto Bleach ve One Piece i izlemelisin. Fairy tail da olabilir. Sonra diğer animeleri izlemeni tavsiye ederim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hos buldum, nelerden hoslanmadigimi soyleyeyim: bilimkurgudan, fantastik konulardan haz almiyorum. Candy candy'de oldugu gibi insani iliskileri ele alan, icinde nesenin ve duygusalligin birlikte islendigi, kisacasi "gerceklik" barindiran animeleri tercih ederim. Simdi tavsiyeleri tekrar alabilirim. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

okey :D genel olarak romantizm türünü seviyorsun demekki.mesela Sakurasou no pet na kanojo olabilir. Ben de yeni izledim sevdim. Ookami shoujo to kuro no ouji,Kaichou Wa Maid-Sama,Itazura Na Kiss,Ao Haru Ride gibi animeler olabilir. Ben bu animeleri beğenmiştim inşallah sen de beğenirsin :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Candy Candy bilinen en eski animelerdendir... Cedric anime değil... Animeler hakkında biraz daha bilgi sahibi olursan bir serinin anime olup olmadığını kolayca ayırt edebilirsin :) Bir tek Avatar The Last Airbender da karışıyor çizimler farklı çünkü ama o da anime :) Candy Candy nin konusu ve işleyişinden de anlayabilirsin de izlediğin anime sayısı arttıkça animede konunun işleyişindeki ciddiyeti görürsün :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.