Jump to content

Ao Haru Ride Mangası Şubat Ayında Sona Eriyor

Evallark

Önerilen İletiler

img_1612.jpg

Shueisha'nın Bessatsu Margaret dergisinin son sayısı Io Sakisaka'nın Ao Haru Ride mangasını 13 Şubat'ta çıkacak sıradaki sayıda sonlandıracağı haberini verdi. Dergi yeni bir ilustrasyon dosyasıyla anma gerçekleştirdi. 

Animesi Haziran ayında yayınlanmaya başladı ve Crunchyroll Japonya'yla aynı anda yayınladı. Live-action filmide geçtiğimiz Aralık ayında çıkmıştı.

Animenin OAD'ı 12. final bölümünden sonra çıkarıldı. İlk dönemin tatilinden sonra bir yaz akşamı, havaifişek gösterileri zamanında geçiyor. Diğer karakterlerle birlikte Touma Kikuchi (Yoshitsugu Matsuoka)'da yeni OAD'da görünüyor. Bu özel bölüm manganın 12. cildiyle birlikte 12 Aralıkta çıkmıştı. 

Kaynak: ANN

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2. sezon tarzı bir proje var mı veya bir ova falan bilgisi olan?

OVA çıktı ama henüz internete tam düşmedi. Yakında düşecektir.

Ben OVA'yı izledim. İzlemeden önce gelmez yeni sezon diye düşünüyordum ama OVA çok yeni sezonluktu sanki. Kamisama Hajimemashita'nın ilk sezonundaki son OVA gibiydi. Aslında mangadaki olaylardan dolayı ikinci sezon pek istemiyordum ama OVA'dan sonra ve şu anda mangada olanlardan dolayı çok güzel bir sezon olacağını düşünerek gelmesini isterim. Başta hiç umudum yoktu geleceğine dair ama OVA sanki sinyal verir gibiydi ama henüz bir haber yok. Belki manga final verdikten sonra gelebilir haber. Ama shoujoların genelde yarım kalması durumundan dolayı pek umutlanmamakta lazım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.