Jump to content

Dareka'dan...

Dareka

Önerilen İletiler

Merhaba.

Hitap için Dareka'yı kullanabilirsiniz. Ayrıca her sitede bu Dareka isimli şahıs benimdir. (:

TürkAnime'nin neredeyse açıldığından beri üyesiyim. 'Anime izleme mekanım' diyebilirim.

Fakat bu güne kadar -ilginçtir ki- foruma bir kere bile bakmamıştım. Bu yüzden yardımcı olursanız ve arkadaş olabilirsek sevinirim.

Teşekkür ederim.

Pika (Sangeetha) en büyük yardımı senden bekliyorum. (;

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 81
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Adım geçecek diye sevinmiştim ben de. :D İnsan ikimiz arasındaki ilişkiden söz eder biraz. Saklı mı kalsın istiyorsun anlamadım ki ?  :ph34r:  Cidden soğukmuşsun he...   Hoş geldin aramıza Dareka.  

Hoş geldin Darekacığımız. :D Benim adım hiç geçmemiş be öyle olsun vay beee. -_- Beni de animeye Dareka başlatmıştır ben de diyeyim. :D Ulan Dareka diyip durmak çok ilginç elimden kaçıp da diğer türlü

Tabi ki yılbaşı gecelerinden başlayacak Ezgi nerden başlayacak başka :D Sen ilişkimizi anlatmayacak mısın dediğinde benim de aklıma bu geldi ahakshklf

Adım geçecek diye sevinmiştim ben de. :D İnsan ikimiz arasındaki ilişkiden söz eder biraz. Saklı mı kalsın istiyorsun anlamadım ki ?  :ph34r: 
Cidden soğukmuşsun he... y142.gif 

Hoş geldin aramıza Dareka. y101.gif  (Beni animeye Dareka başlattı ben bunu bir dipnot olarak yazayım şuracığa.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Darekacığımız. :D Benim adım hiç geçmemiş be öyle olsun vay beee. -_-

Beni de animeye Dareka başlatmıştır ben de diyeyim. :D Ulan Dareka diyip durmak çok ilginç elimden kaçıp da diğer türlü hitap edersem benden değil. agajgakx

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Darekacığımız. :D Benim adım hiç geçmemiş be öyle olsun vay beee. -_-

Beni de animeye Dareka başlatmıştır ben de diyeyim. :D Ulan Dareka diyip durmak çok ilginç elimden kaçıp da diğer türlü hitap edersem benden değil. agajgakx

Dimi lan. Ben de uyardım onu özelden. Kanka falan desem benim için sorun olmaz aslında. :D

Hoşgeldin Dareka. y101.gif (Beni animeye Deraka başlatmadı ben bunu parantez içinde yazacağım şuraya.)

Aa Erdem sevimli olmuş.  :o

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin Dareka. y101.gif (Beni animeye Deraka başlatmadı ben bunu parantez içinde yazacağım şuraya.)

Hoşbuldum epeyce, teşekkür ederim. :D

(Hadi ya seni kaçırmışım. :D)

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma...

PS: İmzadaki yazının anlamı ne acaba ?

Merhaba. Hoşbulduk. (:

Dareka yazıyor jpn. kimse, birisi.

Flood yasak. :rolleyes:

Lan gitti nereden başladı. :mellow:

En güzelinden, en özelinden... :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.