Jump to content

Herkese Merhaba ^_^

Önerilen İletiler

Merhaba demeden önce şöyle bir dolaştım. Açıkçası böyle bir manzarayla karşılaşacağımı ummuyordum. Anime de yaş skalası oldukça genişmiş çok sevindim ^_^ 

Kızlar arasında klişe olacak ama bende ilk anime izlemeye anime olduğundan habersiz Ay savaşçısı ile başlamıştım. M.Ö. :)  sabahları erken saatte yayınlandığı için uyanamadığım da ağladığım yegane animedir kendisi :D 

Son bir yıldır aktif olarak anime izliyorum. Bundan önce tam bir kitap kurduydum. Bazılarınıza bu süre kısa gelebilir ama içini dolduracak çok şey olduğu zaman, günün yüzlerce cebi vardır misali keyifli bir zaman geçirdim.

100'den fazla seriyi bitirdim. Arayış içindeyken Türk anime sitesinin panelinden foruma üye olmamı önerdiler. Anime dünyasına hitap eden çok faydalı bir forum olmuş, emeği geçenlere teşekkür ederim...

Türü farketmez ama tercihim; Shoonen, Gizem, Fantastik, Dram, Romantik seriler ( ne kaldı geriye diyeceksiniz :rolleyes: ) kısacası size hitap eden herhangi biri olabilir, önerilerinizi bekliyorum...

-Yoroshiku onegai simas ;) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

Merhaba demeden önce şöyle bir dolaştım. Açıkçası böyle bir manzarayla karşılaşacağımı ummuyordum. Anime de yaş skalası oldukça genişmiş çok sevindim ^_^    Kızlar arasında klişe olacak ama bende il

Ben de yeni geldim. Merhaba. :D

Hoş geldin  ^_^​ Linkini verdiğim konuyu bir incele istersen eminim hoşuna giden birkaç seri çıkacaktır. http://forum.turkanime.tv/topic/3583-anime-istek-ve-önerileri/   Keyifli forumlar, yorumlar, pa

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.