Jump to content

Konnichi wa ^-^

otakuxxx

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Adım Sıla. Anime izlemeye bundan yaklaşık 1.5 sene önce başladım. Tuhaf bir şekilde devamlı izlemeye devam ettim ve şimdi burdayım! Hajimemashite!!

Anime ile yatıp anime ile kalkar olduk anime candir can ^^ 《♡♥♡》Anime For Ever 《♥♡♥》

会えて嬉しいです。 aete ureshii desu. Tanıştığıma memnun oldum. keyifli güzel forumlar sıla ( bende ankarada oturuyorum mamakta ^_^ )

Hep bu kadar duygusuz olmak zorunda mısın :D Her gelene aynı şey :D

Hoş geldin, ben de muhtemelen forumun en büyük Akame Ga Kill ve Kurome fanıyım :D

Kurome ve akame nin oburluğunun fanıyım bende [emoji1]

《♡♥♡》Anime For Ever 《♥♡♥》

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kurome ve akame nin oburluğunun fanıyım bende [emoji1]

Aynen tatlılıklarının bir kısmını da o oluşturuyor. Akame'nin Chelsea ilk geldiğinde lolipop verince Chelsea'yi hemen kabul etmesi, mangada Kurome'nin Wave'nin pastasına hayır dememesi yani Akame'nin ete Kurome'nin şekere(Akame Ga Kill theater de Kurome'nin şeker düşkünlüğü çok hoş işlenmişti :D ) düşkünlüğü ikisini de çok tatlı yapıyor.

-Ama başka bir sürü sebepten ötürü Kurome forever <3 :D

theater

theater

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen tatlılıklarının bir kısmını da o oluşturuyor. Akame'nin Chelsea ilk geldiğinde lolipop verince Chelsea'yi hemen kabul etmesi, mangada Kurome'nin Wave'nin pastasına hayır dememesi yani Akame'nin ete Kurome'nin şekere(Akame Ga Kill theater de Kurome'nin şeker düşkünlüğü çok hoş işlenmişti :D ) düşkünlüğü ikisini de çok tatlı yapıyor.

-Ama başka bir sürü sebepten ötürü Kurome forever <3 :D

theater

theater

Akame ile evlenirim ben haci aç kalmam yanında bi öküz devririz rahat [emoji2] [emoji2]

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Akame ile evlenirim ben haci aç kalmam yanında bi öküz devririz rahat [emoji2] [emoji2]

:D yalnız dikkat Sheele ve Mine biraz geç kalkınca Akame anında yemeklerini sahipleniyordu dikkatli ol derim :D Ya ben Kurome'yle evlenebilsem şekerle kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği her şeyi yaparım ama keşke bunlar hayal olmasaydı :( Biraz fazla hayal alemine daldık xD Ama animenin özelliği de bu, animeyi seviyorum ya <3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:D yalnız dikkat Sheele ve Mine biraz geç kalkınca Akame anında yemeklerini sahipleniyordu dikkatli ol derim :D Ya ben Kurome'yle evlenebilsem şekerle kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği her şeyi yaparım ama keşke bunlar hayal olmasaydı :( Biraz fazla hayal alemine daldık xD Ama animenin özelliği de bu, animeyi seviyorum ya <3

:) yeter ki o yesin ben aç gezerim :D ♥ Anime Can'dır Can :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:) yeter ki o yesin ben aç gezerim :D ♥ Anime Can'dır Can :)

İnanmıyorum ya, benim dışımda Akame Ga Kill'i çook seven(Akame'yi sevmenden çıkardım :) ) ve ordan bir karakteri benim Kurome'yi sevdiğime yakın(belki az belki çok o kadar ayrıntılı bilemeyeceğim :D ) seven biri buldum, çok hoş ya :D

Valla ben de Kurome için aç gezerim hiç sıkıntı değil :D Ya Kurome'ye sevgim daha bi alevlendi ya :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnanmıyorum ya, benim dışımda Akame Ga Kill'i çook seven(Akame'yi sevmenden çıkardım :) ) ve ordan bir karakteri benim Kurome'yi sevdiğime yakın(belki az belki çok o kadar ayrıntılı bilemeyeceğim :D ) seven biri buldum, çok hoş ya :D

Valla ben de Kurome için aç gezerim hiç sıkıntı değil :D Ya Kurome'ye sevgim daha bi alevlendi ya :D

Aynen aynen benim de Akame'ye :) tatsumi iyi ki mine ile sevgili olmuş yoksa cildirirdim [emoji1]

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.