Jump to content

Dota Muhabbet Mekanı

Aurantiaco

Önerilen İletiler

Lich'e refresher kasan birine denk gelirsen VOID nickimle benimdir :D Açık konuşayım ben Türk oyuncu görmek istemiyorum. Çünkü son zamanlarda LoL tayfası gelip Dota'da sergiliyorlar ergenliklerini. Bir Rus bir de Türk yoksa o oyun eğlenceli oluyor. Bakın yemin ediyorum size yıllardır oynuyorum bu oyunu, daha bir defa ingilizce küfür görmedim. Ya Türkçe ya Rusça :D bütün davarlar buralardan çıkıyorlar. 

Ps: Çok deli Carry Chen oynarım. Hayatınızda görmediğiniz hareketler yaparım. Vs atılır.

Arada istisna Türk oyuncular çıkıyor yahu fakat genelleme olarak bende sevmiyorum egoları almış başını gitmiş,herkezde bir carry sevdası sorsan hepsi bir arteezy fakat gel gör farm atamıyorlar.Yabancı oyuncular ile daha iyi anlaşıyorum çünkü laf dinliyorlar (:

içimide dökmüş oldum rahatladım 

ps:Buradan tüm dota oynayan arkadaşlara sesleniyorum,lütfen artık her oyun yurnero picklemeyin midem bulandı her oyun yurnero,Troll görmekten :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 51
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

+Rep. Katılıyorum. Bir defa oyun daha çok sabır istiyor çünkü LoL kadar seri akmıyor başlarda.   Kasmak kolay değil çünkü karşıda pro adam varsa keseceğin bütün creepleri sen kesmeden deny'lar. Parası

Aynen bro cafelerde denk geliyorum da 12 13 yaşlarında çocuklar bile lol oynuyor şükür diyorum siz lol oynayın aman ha diyorum :) dota kadar karmaşık zeka strateji çabuk ve cok yönlülük gerektiren bi

Lich'e refresher kasan birine denk gelirsen VOID nickimle benimdir :D Açık konuşayım ben Türk oyuncu görmek istemiyorum. Çünkü son zamanlarda LoL tayfası gelip Dota'da sergiliyorlar ergenliklerini. Bir Rus bir de Türk yoksa o oyun eğlenceli oluyor. Bakın yemin ediyorum size yıllardır oynuyorum bu oyunu, daha bir defa ingilizce küfür görmedim. Ya Türkçe ya Rusça :D bütün davarlar buralardan çıkıyorlar. 

Ps: Çok deli Carry Chen oynarım. Hayatınızda görmediğiniz hareketler yaparım. Vs atılır.

hoca sven ile oyun oynayan ve her düşman öldüğünde tekbir getiren araplar la bile oyun oynadım sen ne diyorsun  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

oha böyle bi konu varmış[emoji33]

gerçi dotayı eskisi kadar çok sevmiyom 6.84 ten sonra tamamen değişti oyun bazılarına göre daha iyi oldu ama bencr daha kötü oldu arada giriyom ama eski zevki vermiyo[emoji17]

Kişiden kişiye degişir o biraz zevk meselesi :)

Bana görede rebornun gelmesi ve source 1 in gitmesi kötü oldu :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.