Jump to content

Dota Muhabbet Mekanı

Aurantiaco

Önerilen İletiler

8 yıldır oynuyorum şu oyunu birkaç turnuva girişimim oldu ama hep birileri ayrıldı bişeyler oldu. 5v5 lobi isteğim de artık hayal oldu bari 5 kişi toplanalım bi skype falan. Kendine güvenen, güvenmeyen, pro, noob kim olursa olsun gelsin. Steam : 4 Aurantiaco - Skype : jakethedog9900

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 51
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

+Rep. Katılıyorum. Bir defa oyun daha çok sabır istiyor çünkü LoL kadar seri akmıyor başlarda.   Kasmak kolay değil çünkü karşıda pro adam varsa keseceğin bütün creepleri sen kesmeden deny'lar. Parası

Aynen bro cafelerde denk geliyorum da 12 13 yaşlarında çocuklar bile lol oynuyor şükür diyorum siz lol oynayın aman ha diyorum :) dota kadar karmaşık zeka strateji çabuk ve cok yönlülük gerektiren bi

Bu aralar fırsat buldukça abimle botlu oyun kuruyoruz, öğreniyor. O değil de w3 zamanında Footman Frenzy diye bir senaryo vardı. O dönemler Dota kadar çok oynanırdı neredeyse. Onu hayata geçirmeyi düşünüyorum tekrar. Tutar sanırım

Biz arkadaslarla Tower defence sardirdiydik bi ara her gün atarım :) ama grup bi dağıldı tam dağıldı :)

《♡♥♡》Anime For Ever 《♥♡♥》

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.