Jump to content

Isu-chan

Önerilen İletiler

Minna-san konnichiwa!! Ben Derin. Yarı hikikomori olan, oyun oynayan, otaku olan, Japon dili ve kültürüne ilgisi olan, İngilizcesi çok da iyi olmayan (en azından 1-2 hafta hayatta kalırım) bir insanım. Bir foruma sanırım ilk defa böyle bir metin yazıyorum. Lütfen LoL denilen oyundan bahsetmeyin (nefret ederim).  Araştırmayı severim, anime buldukça izlerim (genelde ecchi, harem, dram veya shoujo izlerim. İstanbul'un Asya kıtasında yaşıyorum. Japonca eğitimi almaktayım. Lütfen iyi geçinelim.

post-23740-0-33699300-1421087584_thumb.j

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoş geldin :) Forum genelinde en çok güncellenen konu Ecchi günlük takip edebilirsin :D İyi forumlar ^_^

Pelin sen de admin gibi bişey oldun çıktın :D Nereye baksam sanki şurda kurallara uyulmamış, şurda şunu yanlış yapmışsın tarzı mesajlarını görüyorum :)

Posted Images

Hoş geldin Derin :D iyi geçiniriz ya herkes birbirine saygı duyduğu sürece problem olmaz ^~^

edit: yanlış mı biliyorum bilmiyorum ama imzanda en fazla 2 adet spoiler butonu olabilir diye biliyorum bunu düzeltsen iyi olur uyarı almanı istemem ^-^

edit2: evet emin oldum öyleymiş :p 11. madde

Düzenlenme: Pelin tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Derin :D iyi geçiniriz ya herkes birbirine saygı duyduğu sürece problem olmaz ^~^

edit: yanlış mı biliyorum bilmiyorum ama imzanda en fazla 2 adet spoiler butonu olabilir diye biliyorum bunu düzeltsen iyi olur uyarı almanı istemem ^-^

edit2: evet emin oldum öyleymiş :P 11. madde

fakat imza yüklerken öyle yazmıyor. hangisine inanacağım bilemiyorum. ayrıca çoğu kişi 2 den fazla kullanıyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fakat imza yüklerken öyle yazmıyor. hangisine inanacağım bilemiyorum. ayrıca çoğu kişi 2 den fazla kullanıyor.

sen kurallarda yazılana dikkat et bence, ayrıca istediğiniz kadar spoiler butonu demiyor link, resim vs. diyor iç içe koyabilirsin spoiler butonunu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.