Jump to content

Isu-chan

Önerilen İletiler

yaptım bak bakalım nasıl olmuş

daha iyi olmuş, yanlış anlamanı istemem senin için söyledim kırdıysam üzgünüm, şu sıralar baya bi yanlış anlaşılıyorum da ://

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoş geldin :) Forum genelinde en çok güncellenen konu Ecchi günlük takip edebilirsin :D İyi forumlar ^_^

Pelin sen de admin gibi bişey oldun çıktın :D Nereye baksam sanki şurda kurallara uyulmamış, şurda şunu yanlış yapmışsın tarzı mesajlarını görüyorum :)

Posted Images

daha iyi olmuş, yanlış anlamanı istemem senin için söyledim kırdıysam üzgünüm, şu sıralar baya bi yanlış anlaşılıyorum da ://

Pelin sen de admin gibi bişey oldun çıktın :D Nereye baksam sanki şurda kurallara uyulmamış, şurda şunu yanlış yapmışsın tarzı mesajlarını görüyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnsanların iyiliğine uğraşıyorum burada -_- bilinen bir bilgiyi paylaşmalıyız yada kişilere o bilgiyi ulaştırmalıyız buna inanırım göz göre göre yanlış bir şeyin dvm etmesine bilerek katlanamam sadece.Ama tabi bazı bilgiler araştırılmalıdır iyice o ayrı bence, görüp söylemeden duran kişilerden olamıyorum maalesef ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yahu ne kırılması ? bunları söyleyerek şimdi beni kırıyorsunuz. ben de kurallara uymayı seven biriyim. "bak bakalım şimdi nasıl olmuş" derken biraz daha cana yakın konuşmak istedim. yoksa o kadar çabuk kırılmam yahu. ayrıca uyardığınız için hepinize teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.