Jump to content

Herkese Selamlar

solgera

Önerilen İletiler

Tüm anime sevenlere selamlar.
  Forumda epey süredir bulunuyorum ama bu tanışma bölümüne konu açmak anca nasip oldu. Hepinize tekrardan selamlar.
  Adım Cihan. Muğlalıyım. Yaklaşık 4 ya da 5 yıl oldu anime izlemeye başlayalı ama arşivler derseniz 3 hard disk bitti. Gelelim favori animeme. Eskiden olsan düşünmeden Hidan no Aria diyebilirdim ama bu sezon Absolute Duo. Zaten kendim çeviriyorum daha bir ilgimi çekiyor o sebepten dolayı :) 
  Hep animeden bahsetmekte olmaz. Koşmayı çok severim bir ara lisanslı olarak koşuyordum sonra iş güç derken ara verdik hala hobi olarak koşarım. Voleyboluda çok severim az daha boy olsa oynabilirdim. 
  Sanırım bu kadar tanıtım yeterli başlangıç olarak. Meslek hastalığı farketmeden uzun uzun yazılar yazıveriyorum kusura bakmayın. Ne diyeyim bitiriş kısmına. Anime önerisine her daim açığım ama şöyle bilinmedik duyulmadık olanlarına.  
   Kapanışıda konuyu açış şeklimizle ve forum konumuzla yapalım. Tekrardan herkese selamlar, tanışalım kaynaşalım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tüm anime sevenlere selamlar.   Forumda epey süredir bulunuyorum ama bu tanışma bölümüne konu açmak anca nasip oldu. Hepinize tekrardan selamlar.   Adım Cihan. Muğlalıyım. Yaklaşık 4 ya da 5 yıl oldu

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.