Jump to content

Para, Mutluluk Getirir Mi?

Witch

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 102
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Mutsuzluk getirmeyeceği kesinde, gerisi kişiye kalmış -_-

Bak şimdi günümüz şartlarına göre açıklayım.   Huzur: "Para var huzur yok!" diyen Demet Akalın'ın aksine para olmayınca huzur olmuyor bu devirde. Elbette paranın olması da huzur değildir. Parayı doğru

deneyip bakmak lazim :D

Para tabi ki mutluluk getirir -_- ama paradan daha fazla mutluluk getiren şeyler de vardır

Mutluluk tek bir bileşenden oluşmak zorunda değildir :)

Edit: Gözüm bu konunun üstünde anime konularından daha fazla rağbet görürse kilitlenir

<_<  :hate-onion-head-emoticon:  gözüm üstünde

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Getirir Çünkü ;

Para = Sevgili veya eş

Para = İş

Para = ev

Para = Yemek

Para = giyim

Para = Eğelence.

Para = Hayat.

Nerden bakarsanız, bakın hep bu Dönemece düşersiniz. Herkez zengin olmak isteyecektir.

para=iş dışındakilere katılıyorum :D para kazanmak için çalışırsın. işe paran olmadığı için girersin. tabi ki bi işe başlamak için sermaye gerekli ama çok paran varsa çalışmana gerek yok ki zaten

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

para=iş dışındakilere katılıyorum :D para kazanmak için çalışırsın. işe paran olmadığı için girersin. tabi ki bi işe başlamak için sermaye gerekli ama çok paran varsa çalışmana gerek yok ki zaten

Bence yanılıyorsun Belirli bir gelirin olmazsa paran elinde sonunda biter o yüzden iş kurarsın keyfine bakarsın.  B) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hz. Süleyman'a soru; Dünyada en acı şey nedir?

Cevap = En acı şey yoksulluktur.

Bundan daha acısı ise yoksulların olduğunu bilip yardım edebilecek kişilerin onlara yardım etmemesi hatta güçleri ile paraları ile yani onları ezmesidir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence yanılıyorsun Belirli bir gelirin olmazsa paran elinde sonunda biter o yüzden iş kurarsın keyfine bakarsın.  B) 

o para eninde sonunda bitecekse mutluluk getirecek tarzda bi para olmaz ki ya :D burdaki olay bitmeyecek miktarda bir para. saçma sapan harcamalarak yaparak ayda 2 milyon lira harcamaktan bahsetmiyorum. usturuplu ama lüks  bi yaşam tarzıyla bitmeyecek olan bi para.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.