Jump to content

Merhaba

Obito is Mad

Önerilen İletiler

Foruma hoş geldin,ikimizde bu sene animeye dur diyeceğiz sanırım çünkü hazirana kadar tüm diziler başlıyor SPN,Arrow,Flash,GOT,TWD,Vikings,Sherlock vs bazıları yeni sezona başlıyor bazıları da sezon arası vermişlerdi kaldığı yerden devam :D Da Vinci's Demons 2016'da başlıyor diye hatırlıyorum daha bir sene var :D

SPN izlemiyorum son sezona daha başlamadım. Arrow'u 4 günde Flash'ı 1 günde bitirdim bu dizileri bekliyorum şuanda :D GOT desen çok severek izlediğim bir dizi değil animeye her türlü zaman kalır eğer LOL oynamaktan vazgeçip izlemeye başlayabilirseeem ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Flash'ın yeni bölüm 5 gün sonra geliyor :D Captain Cold'u tekrar görme heyacanı :D:D:D

mühendislik pişmanlıktır hele ki Ankara Üniversitesindeyseniz :( hoşbuldum herkese tek tek alıntı yapamadım forum cahiliyim kusura bakmayın :D

Hoşgeldin ^-^ iyi forumlar

SPN izlemiyorum son sezona daha başlamadım. Arrow'u 4 günde Flash'ı 1 günde bitirdim bu dizileri bekliyorum şuanda :D GOT desen çok severek izlediğim bir dizi değil animeye her türlü zaman kalır eğer LOL oynamaktan vazgeçip izlemeye başlayabilirseeem ^^

Daha kötü lol oynarken anime izlemek :D yeni sezonda ranked yarışında sana başarılar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.