Jump to content

Merhaba

Obito is Mad

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Flash'ın yeni bölüm 5 gün sonra geliyor :D Captain Cold'u tekrar görme heyacanı :D:D:D

mühendislik pişmanlıktır hele ki Ankara Üniversitesindeyseniz :( hoşbuldum herkese tek tek alıntı yapamadım forum cahiliyim kusura bakmayın :D

Hoşgeldin ^-^ iyi forumlar

Merhaba Semih,

Bu forumda mühendislikten yakınan birkaç arkadaş daha vardı yanlış anımsamıyorsam. :D

Ben de Melike, aramıza hoşgeldin (:

mühendislik pişmanlıktır hele ki Ankara Üniversitesindeyseniz :( hoşbuldum herkese tek tek alıntı yapamadım forum cahiliyim kusura bakmayın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma...

PS: Bu aralar bende dizilere yöneldim.Animeler kısa geliyor bir ara gene Kore dizilerine başlicaktım ama aksiyon vari Marvel's Agent ı görünce vazgeçtim :ph34r: Sonrada yeni diziler gelmeye başladı Constantine,Forever ,Flash falan :D

Film izleyen özellikle benim gibi Bilim-Kurgu ve Aksiyon türünü sevenleri çok tutarım :D

Animecilerin yüz karası nankör kısa geliyormuş <_<

Hoş geldin :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Foruma hoş geldin,ikimizde bu sene animeye dur diyeceğiz sanırım çünkü hazirana kadar tüm diziler başlıyor SPN,Arrow,Flash,GOT,TWD,Vikings,Sherlock vs bazıları yeni sezona başlıyor bazıları da sezon arası vermişlerdi kaldığı yerden devam :D Da Vinci's Demons 2016'da başlıyor diye hatırlıyorum daha bir sene var :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.