Jump to content

İlk önce tanışma ...

Mechiro

Önerilen İletiler

Selam beyler bayanlar öncelikle foruma arkadaş sayesinde katıldım ve iyikide katılmışım :) Sizlerle iyi anlaşacağımı varsayıyorum :)

İlk önce kendimi tanıtayım ; Adım Muhammet , Ankara 'da yaşıyorum ve tabiki de bir anime severim dir :D

En sevdiğim yemekler mercimek çorbası ile Pilav üstü köfte felan :D En sevdiğim tatlı baklava .

Ve en sevdiğim anime ise Gintama : :)İlgilendiğim spor dalları basketbol ve volleybol . 

Fazla konuşmayı felan sevmem aslın da ama yeri geldiğinde kendimi bayaa iyi özet geçerim :) Bu kadar arkadaşlar inş. kendimi iyi tanıtmışımdır bu konuyla sizleride tanımak isterim zamanla :))

Ha bu arada Anime önerilerine de açığımdır .  :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 39
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Selam beyler bayanlar öncelikle foruma arkadaş sayesinde katıldım ve iyikide katılmışım :) Sizlerle iyi anlaşacağımı varsayıyorum :) İlk önce kendimi tanıtayım ; Adım Muhammet , Ankara 'da yaşıyorum v

Hoşgeldin keyifli forumlar :) Aynı yemekleri seviyomuş işe bak bendensin o zaman :D  Basketbol oynamam ama volletbol'dada iyiyimdir . Anime önerisi istersen Tokyo Ghoul :)

Hoş geldin :) Önerilerimin hepsi söylenmiş ama özellikle Tokto Ghoul öncelik vermeni tavsiye ederim, keyifli forumlar ^_^ 

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.