Jump to content

İlk önce tanışma ...

Mechiro

Önerilen İletiler

Foruma hoşgeldin dostum bende Ahmet.  ^_^ Önerebilecegim cok fazla anime var özel mesaj atarsan hem daha yakından tanışmış oluruz hemde ben sana animeler önerebilirim.  :P  Keyifli forumlar  :D

Basketbol ve voleybol demişsin;

Haikyuu! (Voleybol)

Kuroko no Basket (Basketbol)

2side çok kaliteli animeler izlemeni tavsiye ederim.

Flashlight efsanedir.  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 39
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Selam beyler bayanlar öncelikle foruma arkadaş sayesinde katıldım ve iyikide katılmışım :) Sizlerle iyi anlaşacağımı varsayıyorum :) İlk önce kendimi tanıtayım ; Adım Muhammet , Ankara 'da yaşıyorum v

Hoşgeldin keyifli forumlar :) Aynı yemekleri seviyomuş işe bak bendensin o zaman :D  Basketbol oynamam ama volletbol'dada iyiyimdir . Anime önerisi istersen Tokyo Ghoul :)

Hoş geldin :) Önerilerimin hepsi söylenmiş ama özellikle Tokto Ghoul öncelik vermeni tavsiye ederim, keyifli forumlar ^_^ 

Hoş geldin dostum, aslında önerilecek o kadar çok anime var ki... hepsini yazsam kitapların arkasındaki kaynakça gibi olur :) Ama birkaç tanesini önerecek olursam; Death Note (ilk izlediğim anime),Steins Gate,Fairy Tail,Shingeki No Kyojin,Sword Art Online,Oda Nobuna no Yabou,Ao Ride Haru... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin keyifli forumlar :) Aynı yemekleri seviyomuş işe bak bendensin o zaman :D
Basketbol oynamam ama volletbol'dada iyiyimdir . Anime önerisi istersen Tokyo Ghoul :)

Hoşbulduk saol :) Tokyo Ghoul'u izlemişimdir izlemez olurmuyum ama 1.sini 2. si çıkmıştı galiba onada bir bakarım yorumun için tşk.ler :)

Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz keyifli forumlar :) Anime önerisi istersen Shingeki no kyojin ve Black bullet :)

Black bullet'i izlememiştim tşk.ler yorumun için :)

hoşgeldin foruma. Bende gintamaya bugün başladım. Güzel anime. Ama izlemediysen beelzebub u izleyebilirsin. :D

Aynen Gintama forever :D Beelzebub izlemeye daha fırsatım olmadı uzun bölümlü bir anime galiba :) yorumun için tşk.ler :)

Hoş geldin :) Benden de Akame Ga Kill, Shingeki No Kyojin ve Bleach :) Ama favorim forever Akame Ga Kill :D
Edit:Bu arada şu ana kadar gördüğüm doğum tarihime en yakın olan kişi sensin :D (25 ağustos 1996)

Hoş bulduk :) Akame ga kill'i izlemişimdir ama bleach ve shingeki 'yi izlemedim daha :)
Aramızda 3 gün var desene şuna :D

Hoşgeldin  :)

Kafa yormayan, komedi bir şeyler isterim dersen Gekkan Shoujo Nozaki-kun  :)

Hoşbulduk  :) Gekkan shoujo galiba mangalıkla ilgili birşey mi başlıktan öyle anladımda  :D Neyse bir ara bakalım komedi hoşuma gidiyo açıkcası Gintama 'dan falan xD

Hoş geldin  :) Önerilerimin hepsi söylenmiş ama özellikle Tokto Ghoul öncelik vermeni tavsiye ederim, keyifli forumlar  ^_^ 

Hoşbulduk tşk.ler  :) Tokyo Ghoul 'u izlemişimdir ama 2.ciye daha başlamadım biraz daha bölümleri çıksında hele  :D

Hoş Geldin.

Hoş geldin  :)

Hoş geldin.

Hoşgeldin, Keyifli Forumlar  :)

Hoşbulduk arkadaşlar tşk.ler  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Foruma hoşgeldin dostum bende Ahmet.  ^_^ Önerebilecegim cok fazla anime var özel mesaj atarsan hem daha yakından tanışmış oluruz hemde ben sana animeler önerebilirim.  :P  Keyifli forumlar  :D

Basketbol ve voleybol demişsin;

Haikyuu! (Voleybol)

Kuroko no Basket (Basketbol)

2side çok kaliteli animeler izlemeni tavsiye ederim.

Flashlight efsanedir.  B)

Hoşbulduk saol :) Kuroko 'yu izlemişimdir fakat Haikyuu daha fırsatım olmadı tekrar tşk.ler :)

Hoşgeldin Muhammet, ben de Melike (:

Keyifli forumlar....

Hoşbulduk saolasın :)

Hoş geldin dostum, aslında önerilecek o kadar çok anime var ki... hepsini yazsam kitapların arkasındaki kaynakça gibi olur :) Ama birkaç tanesini önerecek olursam; Death Note (ilk izlediğim anime),Steins Gate,Fairy Tail,Shingeki No Kyojin,Sword Art Online,Oda Nobuna no Yabou,Ao Ride Haru... 

Hoşbulduk aynen bayaa bir anime var :) O saydıklarından sadece Sao 'yu ve fairy tail 'i izlemişimdir tşk.ler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.